Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

8bx3.jpgGrätzerpslr.jpg Grodziskie Davno zaboravljeni pivski specijalitet iz Prusije koji su pre par godina ponovo oživeli izvesni entuzijasti iz Poljske. U pitanju je pivo pravljeno od pšenice odimljene na hrastovini. Veoma uzbudljivo i potpuno drugačije pivo naglašene gorčine s vešto izbalansiranim ukusom dimljene šunke (ali bukvalno). Nemački naziv je Grätzer, a poljski Grodziskie. Razlika je u tome što se prilikom proizvodnje Grodziskie-a koristi i kora vrbe.
Link to comment
Ja ću patrijotski izreklamirati ovo, meni je bolje od Tomislava, pitkije od Salvatora..A8VQ8IoCYAAnngc.jpg
Odlično, odlično, i meni se baš dopadaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment
pa i piva pocinju da lice na vina, sve te degustacije, ukusi na nepcu, jeziku, zavrsnica u grlu :) itd itd
Pa otvorite novu temu za ta vaša gej vinska gastarbaajterska piva, ostavite nas da raspavljamo o apatinskom iz dvolitreПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment
Pa otvorite novu temu za ta vaša gej vinska gastarbaajterska piva, ostavite nas da raspavljamo o apatinskom iz dvolitreПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Pravo pivo jeste vino... Jelenko je lager... Jedini lager koji može da se umeša u priču je Augustiner Helles (5.2%). Edited by rezwalker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...