Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

St%20Austell%20Proper%20Job.jpgIMG_0431.JPGufufuf
Е да неко коначно на овом топићу тури праве ствари да не кажем ејлове. За избор такође... :ziga:
Link to comment
  • 2 weeks later...
St%20Austell%20Proper%20Job.jpgIMG_0431.JPGufufuf
cenim da je ovde grobarska veza upalila :)nego poslednjih dana sam isprobavao ovu letnju ponudu netipicnih tocenih piva u gradu i utisak mi je da je toceni erdingerov vajcen (u drvetu javorovom) najbolji u ponudi, ima mi vise svezine i mehurica od tocenog paulanera na brodicu. toceni grinberger je svakako bolji od flasiranog ali je osetno ispod ugodjaja kada isto to zveknes u matici belgiji, da li zbog transporta ili cega ili ja nisam tamo primetio da pivo ima tu neku kremastu strukturu koja pomalo podseca na recimo beamish ili slicna irska crna piva. svejedno svidja mi se, to mi je recimo broj dva na listi. crni erdinger mi se ne svidja, generalno imam predrasudu prema nemackim crnim pivima gde me slatkoca vise iritira nego kod slicni belgijskih, pa tako i ovde.dakle teska srca (jer ga distribuira mrski carlsberg) dajem :thumbsup: erdingeru vajcen tocenom. Edited by gazza1
Link to comment
Eurobeer-map.png
Apsolutni pobedniciGaragardoaCwrw :Djbmti, Garagardoa lici na Garejur...c,c,c... Edited by MancMellow
Link to comment
cenim da je ovde grobarska veza upalila :)
:thumbsup:Onda si verovatno i upućen u to da će se od jeseni pokušati sa distribucijom u Srbiji.
Link to comment
nego poslednjih dana sam isprobavao ovu letnju ponudu netipicnih tocenih piva u gradu i utisak mi je da je toceni erdingerov vajcen (u drvetu javorovom) najbolji u ponudi, ima mi vise svezine i mehurica od tocenog paulanera na brodicu.
yup. kod svih koje znam erdinger>>paulanerod njega mi jos bolji schöfferhoferi naravno jebac kevevitus4.jpgjedino sto je jak kao crna zemlja, meni 1 posle rucka dovoljan da me uspavainace dok trazih etiketu vitusa videh da je postalo popularno proseravanje o pivu na iste fazone kao i o vinu.A bucket for monsieur.
crni erdinger mi se ne svidja, generalno imam predrasudu prema nemackim crnim pivima gde me slatkoca vise iritira nego kod slicni belgijskih, pa tako i ovde.
probaj köstritzer, meni je to jedino crno pivo koje mogu da pijemodlican balans izmedju slatkoce i gorcine Edited by Zverilla
Link to comment

tek danas naleteo na Steiger pivnicu koja toči samo slovačko Steiger pivo iako vidim da ih ima po celoj Srbiji. 150 dinara točeno, a na dva komada treće dobiješ besplatno.probao crno i svetlo. crno (flaširano) je užasno, preslatko i nedovoljno gazirano, a svetlo točeno posle toga i dobro.sqs1363925256.jpga ako ikoga zanimaju bolja carlsberg piva po srbiji (grimbergen, erdinger, guinness, kronenbourg 1667...), izbacili su aplikaciju house of beer koja ti pokazuje gde u blizini imaš lokal sa kojim pivom (točena, flaširana...)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...