Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

pa, kad se vec otvaras za azijsko, svrati do square 9 u bgd na kirin od 500 kinti za 0.33. meni to super, doduse 1 mesecno za tu cifru samo za plezir.

Link to comment
Hvaljen bio internet... Nema sanse da se setim koje sam pivo pio, ipak je proslo, sedam-osam godina, ali je gorak ukus u ustima ostao. Elem, internet veli da je to bio Kalik, s obzirom da je Sands poceo da se prozivodi, opet po internetu 2007, dve tri godine posle mog boravka dole. Eh, da, ako ste vec na karibima, slobodno preskocite i Trinidadjanska piva, oladjena kozja mokraca, nista vise... Popih i Karib i Stag, po tri flase, na jedvite jade. Ko da sam usta vodom iz vece solje prao, tako sam se osecao. Bljuf!
Kalik nisam probao. Carib se puni na par ostrva al' gdje god sam ga probao bio je dosta obican i bezukusan, nista vrijedno pamcenja. Mozda si ti ubo neko lose. Stag sam probao, isto bezveze. Bolji je brazilski (valjda) Skol koji se puni na St Kitsu i Nivesu™
Link to comment
pio danas tsingtao u 'dva štapića' (novi sad + ušće, inače ekskluzivni distributeri) - vodenkasto, bez ikakve gorčine, nemaš ga za šta uhvatiti. osim za flašu od 0,6l. možda bi bilo ok plaža pivo da nije jebenih 390 dinara!e da, pri tom mu je istekao i rok trajanja...tsingtao1.jpgedit: sad video da postoji i light verzija! voda with pena edition...
to ti je najbolje kinesko pivo, moshmislit kakva su ostala.
Link to comment

po tisuciti put sam ispao glup sa paulanerom, kupio sam konzerve ne pazeci sta na njima pise, tako da sam njihov otuzni lager platio 150 kinti, umesto vajcena.

Link to comment

nije neka uteha, ali tako sam se i ja jednom zajebao. u povratku sa posla taksijem stao kod derikoze arapina na Komandi ispod Uzica, uzeo 6x0.3 flajki Paulanera na brzaka da ne kuca taksimetar i otisao. kad sam ih redjao u frizider skapiram da sam uzeo lager umesto belog. nikad se vise nisam popisao nego tada (ok, mozda onda kada sam morao da prospem konzerve guinnessa i john smithsa u Grckoj)

Link to comment
Pio dva poljska piva, Zywiec i Lech. cini se da su Poljaci dosta ponosni na te proizvode, ali realno ne znam zasto - oba su jako slicna, lageri bez ikakve dubine, aj da kazemo da podsecaju na Beck's, mozda malo gorci.
Meni je taj Zywiec super, a za Lech se slazem da je takav kako je opisan, klasicno komercijalno pivo ... Pre je u nekim kaficima mogao da se nadje i Grolsch i to jos dok nam je pivska ponuda bila dosta siromasnija, sta se desilo sa tim pivom , moze li se jos naci negde po Bg-u?
Link to comment

Ima Grolša i u Merkatoru i u Idei. Inače ja ovijeh dana pijem poljski Brauer, čisto iz razloga što je u Amanu na akciji smeštih 49 kinti

Link to comment
Ima Grolša i u Merkatoru i u Idei. Inače ja ovijeh dana pijem poljski Brauer, čisto iz razloga što je u Amanu na akciji smeštih 49 kinti
Video to.Jel valja čemu, u rangu kog piva od ovih koje redovno pijemo?Send from WC solja by BVK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...