Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Iskoristio bi post da pohvalim BiP za njihov marketing, nisam od onih sto se primaju na reklame, al njihove zaista nisu mogle da mi ne privuku paznju. Prvo su okacaili veliki reklamni pano na kojem je bio natpis pivo sa ukusom piva, kada je hit najvecih igraca u toj deltanosti bilo lansiranje piva sa ukusima sa 2% alkohola. Tom reklamom nismo bili bombardovani, nije je bilo ni na previse mesta, jedno ali koje bi dosta potrosaca moze da vidi, a njen najveci efakat je bio u tome sto ako je niste videli sigurno ste culi za nju posto se dosta pricalo o tome. Sada jos kada su bile angazovane razne licnosti poput Cece, Ristovskog, nekih sportista, ne bi li se podstakao narod da pije mleko slobodno, kao i pre, BiP je po gradu izbacio bilborde sa obicnim ljudima koji ponosno izjavljuju kako piju pivo uz objasnjenje da se radi o studentima, hedonistima i sl. Moje simpatije su time pobrali, jedni sto ima zameram je za sada cena, tu pokusavaju da se pozicioniraju iznad zajecarskog, koje mi je, jos sam u dilemi, mozda i najbolje domace pivo.

Link to comment

ko hoce ugodjaj najblizi ispijanju piva u svabiji, guli ima snajder i paulaner oladjen na granicu zamrzavanja, uz prave case za vajcen, takodje oladjene u frizu pre serviranja. nije dzabana (320) ali vredi platiti za postovanje musterije i proizvoda.

Link to comment
Iskoristio bi post da pohvalim BiP za njihov marketing, nisam od onih sto se primaju na reklame, al njihove zaista nisu mogle da mi ne privuku paznju. Prvo su okacaili veliki reklamni pano na kojem je bio natpis pivo sa ukusom piva, kada je hit najvecih igraca u toj deltanosti bilo lansiranje piva sa ukusima sa 2% alkohola. Tom reklamom nismo bili bombardovani, nije je bilo ni na previse mesta, jedno ali koje bi dosta potrosaca moze da vidi, a njen najveci efakat je bio u tome sto ako je niste videli sigurno ste culi za nju posto se dosta pricalo o tome. Sada jos kada su bile angazovane razne licnosti poput Cece, Ristovskog, nekih sportista, ne bi li se podstakao narod da pije mleko slobodno, kao i pre, BiP je po gradu izbacio bilborde sa obicnim ljudima koji ponosno izjavljuju kako piju pivo uz objasnjenje da se radi o studentima, hedonistima i sl. Moje simpatije su time pobrali, jedni sto ima zameram je za sada cena, tu pokusavaju da se pozicioniraju iznad zajecarskog, koje mi je, jos sam u dilemi, mozda i najbolje domace pivo.
Nikako da se odvazim da probam BIP.Kad smo kod Zajecarskog ja kupio poceo da pijem i nekako mi bilo cudno i onda pogledam kad ono ona nova "kockasta" flasa...Jesam se ja istripovao ili to nije isto?
Link to comment
Nikako da se odvazim da probam BIP.Kad smo kod Zajecarskog ja kupio poceo da pijem i nekako mi bilo cudno i onda pogledam kad ono ona nova "kockasta" flasa...Jesam se ja istripovao ili to nije isto?
Ponavljam ovde s vremena na vreme- nova flasa = Novi Sad, stara flasa = Zajecar, obe varijante prisutne u Beogradu.Inace, +1 za neutralnost BIP-a, prezivljivo pivo, mada ja od njihove robe uglavnom kvas konzumiram.
Link to comment
Ponavljam ovde s vremena na vreme- nova flasa = Novi Sad, stara flasa = Zajecar, obe varijante prisutne u Beogradu.Inace, +1 za neutralnost BIP-a, prezivljivo pivo, mada ja od njihove robe uglavnom kvas konzumiram.
U maksiju samo NS flasa...
Link to comment

zaboravih da napišem da sam probao sva piva od onog lika.942242_198757366940283_492292784_n.jpgsve u svemu, porter mu je odličan, kremast i iznenađujuće pitak. amber ale je ok, ali su meni i inače ta piva prilično dosadna.e sad, sierra nevada klon po redovnoj ceni (50 dinara) zaista nije vredan rizika imajući u obzir da je bio na granici ispravnosti.međutim, "lux" verzija istog piva od 100 dinara je vredna svake pare. gotovo da je pogodio original - jaka citrusna i cvetna nota, dobra gorčina, sjajan miris...ukoliko mu kvalitet svake bačve bude izjednačeniji, možda povremeno i nastavim da naručujem ovaj lux pale ale, a možda i porter iako ne ljubim posebno ta piva.

Link to comment

belgijsko pivo goliath, naleteo u prodavnici, nikad pre cuo/video u zivotu.kao i sve uvozno papreno skupo u kini - 2.5 eur za 0.33litisti djavo kao leffe blondbeer_35390.jpg

Link to comment
Koje, Sands?Meni bilo skroz ok.Pio sam Ginis u(republici) Irskoj i totalno je drugacije pivo od onog koje se uglavnom podmece na drugim mjestima.
Hvaljen bio internet... Nema sanse da se setim koje sam pivo pio, ipak je proslo, sedam-osam godina, ali je gorak ukus u ustima ostao. Elem, internet veli da je to bio Kalik, s obzirom da je Sands poceo da se prozivodi, opet po internetu 2007, dve tri godine posle mog boravka dole. Eh, da, ako ste vec na karibima, slobodno preskocite i Trinidadjanska piva, oladjena kozja mokraca, nista vise... Popih i Karib i Stag, po tri flase, na jedvite jade. Ko da sam usta vodom iz vece solje prao, tako sam se osecao. Bljuf!
Link to comment

Pio dva poljska piva, Zywiec i Lech. cini se da su Poljaci dosta ponosni na te proizvode, ali realno ne znam zasto - oba su jako slicna, lageri bez ikakve dubine, aj da kazemo da podsecaju na Beck's, mozda malo gorci.

Link to comment

pio danas tsingtao u 'dva štapića' (novi sad + ušće, inače ekskluzivni distributeri) - vodenkasto, bez ikakve gorčine, nemaš ga za šta uhvatiti. osim za flašu od 0,6l. možda bi bilo ok plaža pivo da nije jebenih 390 dinara!e da, pri tom mu je istekao i rok trajanja...tsingtao1.jpgedit: sad video da postoji i light verzija! voda with pena edition...

Edited by scab
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...