Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Grimbergen-dubbel-400x400.jpgToce ga u Drvu Javorovom.Boze, kakvo pivo, nemam reci. Uzivancija. Jedva cekam opet, moram smisliti povod...
:zavist:ovde prestali da ga uvoze :(
Link to comment
ahaha!pa daj otvori jednom topic o pravljenju piva covece!golden shower :Hail:
ma bih ja, ali ce to svima koji ne kuvaju pivo biti samo tehnicko davljenje...edit: a je li probao tko ovo? Edited by scab
Link to comment
edit: a je li probao tko ovo?
Probala sam ja Leikeim tamno u nekoj kafani blizu Arene (nesto morsko u imenu ima), bilo je OK takodje, lagano nekako.
Link to comment
:zavist:ovde prestali da ga uvoze :(
Ima Grimbergen i u Cigla Baru u Vasinoj.Lepo legao sinoć. I sutra ce takođe lepo da legne.
Link to comment

pametan carlsberg, prvo su razradili erdinger, sad ce i grimbergen. da se apatinska tako trudila oko lefea i chimaya, ne bi bili stalno na ivici da ih ne bude vise...

Link to comment

Najveći zajeb im je što nisu Hoegaarden doveli do stadijuma da dele točilice. Em je točeni ubedljivo najukusniji em nema na svetu boljeg piva za piti na +35C napolju. Bio sam ubeđen da će odvaliti po letnjim Bgd kaficima/klubovima al džaba kad su glupi ko kurac. Bitno je da se luvensko pivo za molere i dalje po Bgd nudi kao elitni napitak.

Link to comment

Dakle, kak'o pivo...mgy0.jpgVrhunski Zwickl! U pitanju je nefiltrirani lager iz Švehata, okolina Beča. Pivo ima kratak rok trajanja, jer kao i većina Zwickl i Keller piva nije pasterizovano, te ga nije jednostavno naći van granica Austrije i južne Nemačke. Međutim, upravo zbog toga je daleko bogatije vitaminom B, što vas itekako može utešiti kada ih sljuštite sedam, osam za redom - mislim, jedan je život.PS : fala dragom prijatelju Vladi iz Beča na ovoj deliciji.

Edited by rezwalker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...