Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

pa o tom femsy italo pivu pisemo vec mesecima mi iz elitinih krajeva grada sa elitnim radnjama za galantnu gospodu i elegantne dame
za 650 dinara :ogetafakautahir, što bi rekao Edi MarfiApropo Badvajzera, pre 2 nedelje kupim 2 flaje od 0,5 za 85 din po komadu u lokalnom dragstoru, misleći da je rađeno po licenci. Ali je ipak iz uvoza. verovatno je trenutno promo cena ali ako bude u rangu do 120, eto novog favorita za tople letnje dane.
Link to comment
Šta je ovaj badvajzer udario u reklamu ne skudaju se sa tva?Send from WC šolja by BVK
Badvajzer sam pio toceni, iz stakla, iz limenke i iz plasticne flase.Pio sam ga u J.Africi, Americi, Rusiji i vjerovatno jos negdje. Svaki put samo zato sto nisam imao izbora.SVAKI JEBENI PUT JE BIO ODVRATAN!Dzaba im i reklama i sve.
Link to comment

Oh™... na americki sam mislio. Svjeze su traume pa ne vidim siru sliku™.Od ceskih pio samo Urquell i Staari™ koje veoma volim.

Link to comment

I pretpostavio sam da se o tome radi. Nijesam pio američki Bud ali ne sumnjam u odvratnost.Sa druge strane, česki Budvar mi je drugo najgore pivo koje sam pio u Češkoj (posle Lobkowicza), što znači da je među najboljima kod nas u ponudi.

Link to comment
I pretpostavio sam da se o tome radi. Nijesam pio američki Bud ali ne sumnjam u odvratnost.Sa druge strane, česki Budvar mi je drugo najgore pivo koje sam pio u Češkoj (posle Lobkowicza), što znači da je među najboljima kod nas u ponudi.
I nemoj. Gori je od BIPa, ako je to vopste moguce.Inace definitivno najbolje pivo do sada Ginis, ali onaj u Belfastu, a ne ova crnacka vodica sto se vodje po Njujorku podvaljuje. U Otadzbini, Valjevsko;-)Najgore, ono na bahamima. Ispovraco sam i pivo i sbaro pizu. Poserem im se u usta nesposobna...
Link to comment
I nemoj. Gori je od BIPa, ako je to vopste moguce.Inace definitivno najbolje pivo do sada Ginis, ali onaj u Belfastu, a ne ova crnacka vodica sto se vodje po Njujorku podvaljuje. U Otadzbini, Valjevsko;-)Najgore, ono na bahamima. Ispovraco sam i pivo i sbaro pizu. Poserem im se u usta nesposobna...
Koje, Sands?Meni bilo skroz ok.Pio sam Ginis u(republici) Irskoj i totalno je drugacije pivo od onog koje se uglavnom podmece na drugim mjestima.
Link to comment
Pio sam Ginis u(republici) Irskoj i totalno je drugacije pivo od onog koje se uglavnom podmece na drugim mjestima.
Sa Ginisom je stvar veoma jasna. Pivo mora da se potroši istog dana kada se bure otvori. Rekao mi barmen u jednom londonskom pabu u kome se točilo isključivo Ginis pivo. Za mene je Ginis pivo bilo jedno od odvratnijih jer ga nikad nisam probao kako valja. Čak mi je i u London bilo bezveze, izbegavao sam ga, sve dok ga nisam probao u gore pomenutom pabu. Obzirom da toče samo Ginis, pivo je uvek bilo sveže i zaista fenomenalno. Tek tada ukapirah o čemu se tu zaista radi... Veru'em da je to iskustvo bilo najbliže onom koje se može očekivati u Irskoj. Edited by rezwalker
Link to comment

Po meni najbolje češko pivo dolazi iz Bohemije, iz Pivovare Jarošov. Probao sam ga točenog u Berlinu, doduše samo crno, ali to crno ne da kida disciplinu nego je ubija. Na "mestu zločina" ću ponovo, ako Bog da, biti početkom jula pa se nadam da će i svetlo biti na meniju. Inače, u Nemačkoj ga služe pod germanizovanim imenom Jarosover, ali to je slučaj i sa nekim drugim češkim pivima kojima je germanizovani naziv čak i zvaničan (Budweiser, Pilsner...).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...