Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

ja sam kupio brun da proverim misljenje od pre godinu i vise dana kada mi se nije dopao. docim sam se usrao u gace kada sam probao toceni u brukselesu.

Link to comment

Najbolji su i uvezli, crvena a posebno bela etiketa zahtevaju malo privikavanja, prilično su specifična. I uvek isti drugarski savet, nemoj se nikad, ali nikad, napiti od toga.

Link to comment
Najbolji su i uvezli, crvena a posebno bela etiketa zahtevaju malo privikavanja, prilično su specifična. I uvek isti drugarski savet, nemoj se nikad, ali nikad, napiti od toga.
dockan :isuse:
Link to comment

ma ja preterujem, nisam se napio bas, popio 3 flase i vise nisam ni imao niti bih mogao. posle 2 flase imao sam zelju da predjem na neki lager, a posle 3 - da pijem kokakolu, mnogo nje.inace nosimo se zena i ja mislju da odemo na pivski vikend u Brisol

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ja sam onomad sa šjor Kabezom popio 9 (valjda) raznorodnih artizanal piva zakucavši ekser u lobanju poslednjim, nekim zlom iz Mehelena u koje ubacuju spekulas. Smrt ne mere biti gora od onoga kako sam se čitav sledeći dan osećao. Od tad sam striktno na pilsu il vitbiru. Ponesite kofu Kafetina na taj vikend.

Link to comment
Ja sam onomad sa šjor Kabezom popio 9 (valjda) raznorodnih artizanal piva zakucavši ekser u lobanju poslednjim, nekim zlom iz Mehelena u koje ubacuju spekulas. Smrt ne mere biti gora od onoga kako sam se čitav sledeći dan osećao. Od tad sam striktno na pilsu il vitbiru. Ponesite kofu Kafetina na taj vikend.
skupa 9 ili po?ako ste skupa onda ste vulve :fantom:
Link to comment

kupio sam u amsterdamu litarsku bocu, onu starinsku sa žicama i porcelanskim čepom, tamnog nemačkog piva "šumaher". domaćini su ga slistili očas, nisam stigao da probam ni jedan srk. kažu da je odlično.

Link to comment
isti izbor ima i u fensi maksiju u čika ljubinoj
taj maxi je sve samo ne fensi. pritom 99.8% piva ne hlade, osim 0.3 konzervi jelena kao i bezalco jelena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...