Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

lasko.jpgslovenačka medicina je die beste.stvarno, probao sam sve u plastikama i užas živi.extra pivo ali extra. odoh da kupim sve što ima u obližnjem ogranku merkatora. Edited by garcia
Link to comment
I nista mu ne hvali
Tja, meni je tek podnošljivo, ali daleko od Jelena. Viđam da je u toku i neka akcija, gde se na kupljenu gajbu fasuje i majica sa nekim tipičnim pivopijskim sloganom.
Link to comment

Uzeo u maksiju konzervu onog grckog piva mitos.Splacina nisam mogao ni konzervu da popijem.Ali zato Efes draft ni u tragovima grrrrr

Link to comment

Pio Valjevsko u selu nekoliko dana, onda došao u BG i otvorio konzervu Pils Plusa i sve mi nekako kiselo i ovakvo i onakvo i nikakvo. Valjevsko :thumbsup:

Link to comment

Menibas lepo leglo Budweiser Budvar od 0.5l u staklencuRece prodavacica da su flase za sada bespovratne a da ce se uskoro menjati tako da mi mirise na to da ce poceti da se puni kod nas.Trenutno je uvoz iz Ceske...cena prava sitnica 72 din

Link to comment

moguce da je to neka akcija u ovom diskontu...uzecu jos par flasa da se nadjeJa imam neki licni animozitet prema Amstelu koji datira jos iz vremena kad sam bio mlad i lud i prezirao pivo kao koncept :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...