Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

ovaj crveni lav kada bi bio na tocenje, bio bi pristojno pivo.
ima točen u Džakarti, ja pio juče.mada mi je bio isto bljutkast ko i iz flaše.opet, što kažeš, nije loše, a ja baš volim crvena piva, tako da ću ga piti.
Link to comment
u maksiju u cika ljubinoj, mozda i u drugim vecimima jos nekih drugih finih femsi piva, sa femsi cenama
A jbg, i na izvoru™ su belgijska bolja piva od 1.5€ naviše u supermarketu.
Link to comment

dok sam kuvao svoje amarillo ipa pivo, oprobao gonzo imperial stout (nije loše, al niš posebno), kujo coffee stout (previše kafe!) i double dog double pale ale (dobro, ali ubiše me onih 11,5% alkohola)3160olh.jpga danas na NIS pumpi kupio (prva dva):7kqi-l5mzuu4lfha-uxx6y.jpg

Link to comment

Jedno od boljih jeftinih piva okolo, za vas sa benefitom Aldi supermarketa u blizini (ima i u konzervama, ja nabavio u flajkama). Inace pokusava da bude knock-off Stella Artois, mada je ipak dosta slabije... ali, za cenu, pa jos zlo hladno, sasvim okej.20120929-064226.jpg

Link to comment

ja se izvinjavam ali sam bila u šoku,malo je reći,kada sam pre neki dan otkrila da postoji pivo u 0,6l staklenoj boci još ne znam kako da se osećam po tom pitanju.. :omislim,to ima smisla koliko i pivo u plastici i slične izmišljotine

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...