Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
nemoj da zaoiđeš Jagodinsko pivo
podseti me ovaj upis:na tragu sam tog famoznog diskonta na Bežaniji u kojem se prodaje Jagodinsko pivo... video sam zalepljene cediljice na banderi u blizini zgrade :lolol:
Link to comment
i kakav je ovaj grinberger na kraju, cena mu je ok - 90 kinti. steta sto je blond...
nista, bas nista.nego jel si bio mozda kod onog baltazara skoro, prosli put sam kupio sve one tap-ove, pa se pitam dal je nabavio jos, otiso bi danas da pazarim
Link to comment

Dakle našao sam taj famozni diskont u kojem se prodaje Jagodinsko pivo (oblokaonica kod pijace na Bežaniji, ul. Vojvođanska 50A) kad ono zatvorena :isuse: Imaju dvokratno radno vreme, od 10 do 13 i od 17 do 20 časova. Pivo 0,5 je 40 dinara. Pazariću ovih dana.Probao sam i Zaječarsko niskopasterizovano i štagaznam, svakako bolje od Jelena, Lava i sličnih splačina ali i dalje ima neki rezak ukus hemije. Proizveden je u Novom Sadu. Postoji li Zaječarsko koje se puni u Zaječaru? Uzeo sam i jedan PilsPlus (Made in ZA) čisto da vidim kakva je razlika.

Edited by Arbeitmann
Link to comment
Dakle našao sam taj famozni diskont u kojem se prodaje Jagodinsko pivo (oblokaonica kod pijace na Bežaniji, ul. Vojvođanska 50A) kad ono zatvorena :isuse: Imaju dvokratno radno vreme, od 10 do 13 i od 17 do 20 časova. Pivo 0,5 je 40 dinara. Pazariću ovih dana.Probao sam i Zaječarsko niskopasterizovano i štagaznam, svakako bolje od Jelena, Lava i sličnih splačina ali i dalje ima neki rezak ukus hemije. Proizveden je u Novom Sadu. Postoji li Zaječarsko koje se puni u Zaječaru? Uzeo sam i jedan PilsPlus (Made in ZA) čisto da vidim kakva je razlika.
Koliko ja znam, samo obican zidarac (nije niskopasterizovan) se puni u Zajecaru. Moguce i one male 0.33.Limenke i niskopasterizovano bi trebalo da je iz NS.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Odličan PilsPlus!
Кад сам у тазбини већ годинама само то пијем. Најбољи наш пилснер.Узео локално да пробамSCOTTISH_Web.png
Link to comment

Ima li gde u BG da se uzme pivo u onom burencetu od par litara sa malom tocilicom? Videh u jednoj radnji Pauleiner, ali me interesuje Erdinger ako bi slucajno naleteo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...