Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

A DA NIJE IZA ZMAJ PUMPE :lol:zelim neku pristupacniju radnju
Čini mi se da ima jedan ne baš veliki u uličicama oko pijace Đeram, mislim da je negde pri početku Đevđelijske. Nemam pojma kakav je asortiman., samo prođoh pored u više navrata, bez uvida u stvarno staje stvari :)
Link to comment
dis uvozi ova četiri debela nemca:produkte-dinkelacker.jpgOva dva svetla (pils i nefiltrirano) su ok, crno odlično (lep gorkočokolandi ukus) a ovo pšenično meni najbolje leglo (jači ukus, al voćkasto). ok cena, 155 din u 0,5 seksi flašama.
U "Dis"-u ima i zidarska flajka "Dinkel Acker" po 107 din, nije loše.
Link to comment

juce stigla narucena americka ipa piva iz madjarske!sierra nevada pale ale i sierra nevada torpedo - i jedno i drugo IPA, oba sjajna, citrusna i punog ukusa. nešto kiselija za moj ukus, a torpedo mi za nijansu bolji.hop ottin ipa (u kutiji od drugog piva)- probao jedno i nisam stao dok je bilo punih flaša. koliko je ružna etiketa, toliko dobro pivo. mnogima najbolji ipa, prelep cvećkasto-voćni miris i isti takav ukus.odoh ležati mamuran i nasmejan...hvnng9.jpg5owcpi.jpgedit:

Ima li u DISu mutni Pauleiner? Ili gde god osim Merkatora?Gde ga bese toce u NS?
nema ga u disu, a evo gde ima. Edited by scab
Link to comment
Ima li u DISu mutni Pauleiner? Ili gde god osim Merkatora?Gde ga bese toce u NS?
Ima u velikoj IdeiПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...