Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Dok traje - traje, svake jebene godine prolazimo kroz ovu pricu, vec sam navikao <_<na kraju cu potpuno prestati da pijem pivo jer ne znam sta me ceka u flasi ili limenci, ionako sada uglavnom pijem belo vino.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
enivej, i dalje (mislim, i dalje: rekli su mi da do pre goddinu dana nije moglo da se pije, a da se nešto promenilu...bez Čiče nema priče
Da, to mi je kolega poreklom iz Jagodine rekao. Pre godinu dana su promenili proces proizvodnje i sada je odlično pivo. Neka potvrde ili opovrgnu forumski Jagodinci (ako već nisu negde ranije).Jel' zna neko gde ima u BG da se kupi?
Slatko. Pitko. Blag ukus. Tamnija boja. Ima neku slatkoću u ukusu, vuče na tamno pivo u pokušaju... Nempojma...
Tako nekako i meni. Nit smrdi, nit miriše.A probao sam i onaj novi Amstel. Iste impresije.
Link to comment

Izedoh neku jagu i sad lagano gustiram plen od subote iz NL. NL sveto trojstvo (Grolsch, Amstel, Heineken), Dommelsch, Bavaria, Oranjeboom i neki kvartet amsterdamske Brouwerij 't Ij. Dva dnevno, potrajaće dvadesetak dana (lepote ćeranja karavana).

Edited by dig_chohano
Link to comment

Svratio danas do onog fensi-smensi merkarodica, i po mojoj proceni to je isto sto i onaj hipermarket koji se renovira bar u segmentima koji mene zanimaju...Video da ima Paulaner bure i sva ostala cak i one vode koje se zovu 0,0% pivo, a videh da ima i ono 86 (valjda se tako zove) pivo u konzervi koje jos nisam probao...

Link to comment
Da, to mi je kolega poreklom iz Jagodine rekao. Pre godinu dana su promenili proces proizvodnje i sada je odlično pivo. Neka potvrde ili opovrgnu forumski Jagodinci (ako već nisu negde ranije).Jel' zna neko gde ima u BG da se kupi?
Smotrio u nekom noname diskontu u bocnoj ulicici iz Vojvodjanske/Zemunske (ona sto se nastavlja na Tosin Bunar), vidi se reklama Cice, i samo to pivo drze (plastiku i zidarca.)
Link to comment
Smotrio u nekom noname diskontu u bocnoj ulicici iz Vojvodjanske/Zemunske (ona sto se nastavlja na Tosin Bunar), vidi se reklama Cice, i samo to pivo drze (plastiku i zidarca.)
Kad se ide ka Ledinama, posle ukrštanja sa Gandijevom, jel' tako? Hvala!
Link to comment
Kad se ide ka Ledinama, posle ukrštanja sa Gandijevom, jel' tako? Hvala!
Aha, tu negde. Budzak medju zgradicama. Jel zna neko sme li se rizikovati sa plastikom, daleko mi da nosim staklice :(
Link to comment

U radnji pored zgrade pojavilo se Zajecarsko niskopasterizovano pivo, pa sam morao da ga overim. I bas mi se svidelo. Vrlo pitko, malo gorce za moj ukus, ali mi je prijalo. Sve u svemu, zadovoljan sam.Moracu da ga "probam" u vecoj kolicini, pa da vidim kako cu se osecati i izgledati ujutru :)

Link to comment
U radnji pored zgrade pojavilo se Zajecarsko niskopasterizovano pivo, pa sam morao da ga overim. I bas mi se svidelo. Vrlo pitko, malo gorce za moj ukus, ali mi je prijalo. Sve u svemu, zadovoljan sam.Moracu da ga "probam" u vecoj kolicini, pa da vidim kako cu se osecati i izgledati ujutru :)
Dobro je za celovečernji provod, da se tako odrazim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...