Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

limenka ili flaša?limenka je grozomorna
Limenka. Posle ovog iskustva neću više nikad više u usta staviti nijedno pivo koje počinje na 'B', tako da ću flajku preskočiti.edit:
Jel pio neko Krombacher? Vidim da ga ima u Idei za 100-ak dinara po limenci.
Ja pio točeni davno u CG (kad je Nikšićka bila štrajkovala, pa ga Milo bio uvezao) i bio je fenomenalan. Ukoliko je taj u Ideji makar blizu tom točenom, sto dindži je džabe za njega. Edited by Anonymous
Link to comment

ne znam koji vam je.da sam ja netko, ja bih pio Carlsberg svaki dan.+ daju onu fensi čašu za tri kupljene boce.

Edited by garcia
Link to comment

Čitam malo sve ovo, bogami nije lako proći svih 130ak strana a da čovek ne ožedni <_< Pa sam se podsetio svoje najsvetlije pivske epizode - edinburški ale Innis and Gunn, pivo koje je nastalo sasvim slučajno (oni kažu, "Born by Accident - brewed by design"), kao nusproizvod nečega što se zvalo "ale-finished whisky". To pivo je korišćeno da se hrastovina od koje su se izrađivala burad za viski dobro natopi, pa da kasnije podari neki već varijetet ukusa viskiju koji je dozrevao u takvim buradima. Galoni i galoni takvog "odstojalog" piva su bacani, dok se neko nije setio da proba... Ostalo je legenda.Više detalja o nastanku Innis and Gunn: http://www.innisandgunn.com/~/media/InnisGunn/IGstory.ashxPio sam ga samo jednom u životu, u gradu that never sleeps, častio drugar. I nikad više, a mogao bi ga piti mesto vode, samo da ga ima :mellow: A ako je već neko pričao o njemu, praštajte.innis.jpg?psid=1

Link to comment
carlsberg je jedinstveno pivo, uvek mi puca glava posle njega.
ajd sto boli glava od njega, nego sto je neukusan do zla boga!nit gorak, nit osvezava, nit gaziran.
Link to comment
ajd sto boli glava od njega, nego sto je neukusan do zla boga!nit gorak, nit osvezava, nit gaziran.
sa sve sloganom, 'verovatno najbolje pivo na svetu'. cvrc.
Link to comment
Ovo zaječarsko (osim ako jutro ne potvrdi drugačije) skroz pristojno pivo. Nedostaje mu gorčine, ali je ok i jako pitko.
Ništa. Ali ništa. Ustao k'o nov, a od PP mi glava bila k'o tuč. Novi favorit, uglavnom zbog manjka jutarnjih efekata.
Link to comment

Probao ovo:38163381.jpgSlatko. Pitko. Blag ukus. Tamnija boja. Ima neku slatkoću u ukusu, vuče na tamno pivo u pokušaju... Nempojma...

Link to comment

Meni se jako dopada, podseca me na toceni Staropramen koji sam pio u Budimpesti, fino je gorkast. Koliko ce potrajati, videcemo.

Link to comment

Eto ideje sta pazariti, nisam ga jos primetio. Pretpostavljam ipak da je rec o "Lav - Zlatni Lav" praksi. Usrali smo i izgubili poverenje, ajde da probamo da obnovimo prodaju time sto cemo izbaciti nesto novo i jakog kvaliteta, sto cemo na kraju opet zasrati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...