Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Omiljeno "domace" mi je bilo Niksicko tamno.
najbolje domace pivo, pri cemu i tu treba napraviti razliku izmedju onog koje se puni u niksicu i onog punjenog u apatinu, prvo je klasa za sebe. najbolje svijetlo koje se moze naci u sirokoj prodaji je efes draft.lav je najgore pivo. Edited by Timmi
Link to comment

meni je tamno nikšićko suviše sladunjavo.Sad bih rado stukao jedno zaječarsko, ali kao što sam pio pre par godina - gorko, sa dobrom penom. Ne znam na šta li danas liči

Link to comment

Ne pijem tamno pivo ali svijetlo Niksicko mi je kad sam posljednjih par puta bio u CG (nazad u danu, prije 5-6 godina) bilo bas osjetno bolje od istoimene splacine koja se mogla naci kod nas.

Link to comment
Pio danas Bavariju posle dužeg vremena. Odvratnije pivo nisam pio godinama.
+1Ali sam sinoc deljao Zajecarsko na ski stazi u Kosutnjaku...leglo mi je samo tako, vrlo je pitko...a jutros ni glava ne boli ni mucnina, nista :)
Link to comment

meni ovo delezovo zvučalo ok dok sam ga pio ali jako brzo počela neka čudna glavobolja, koju je posle vode i klope i tuširanja ipak utulio tek san od deset sati, dočim lowenbrau baš fino pivo, ali sam popio samo jednu pre dva deleza. Razmišljam da li da odem u potragu nedeljom popodne za nečim što ima tog radlera, da ga probam...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...