Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ma meni je Jelen OK dok ga pijem, ali sutradan se pokajem. Ni sa jednim drugim pivom nemam taj problem.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

posle salvi celodnevnog hormonskog izdrkavanja moje žene, mog besa i nemogućnosti da kuliram, posle trpljenja gošće - neke njene prijateljice, zapravo komadine bukve ukrštene sa udavom, a koja ne zna da li bi da jede ili da jebe (a ne zna ni koga bi, nekog Strahinju valjda) i koja ostaje još ceo jedan dan, te posle satvremenskog neprijatnog telefoniranja, dezorganizacije, histerija....konačno su svi otišli da neki zgovnani džiberski splav da piju mohito, telefon više ne zvoni, a ja pod firmom da imam posla konačno seo za komp i počeo da otresam ladna Jagodinska piva, iz flaše, te da podrigujem glasno u pauzama veselog usklikivanja dok čitam o Dabovićevim uspesima sa kastrolom. već me vata jače, pošto sam sabio i litru špricera od smederevke u Durmitoru popodne (e da, uz jaretinu: ima!)PPP, čiča Jagodinac i ja. sad mi je treće. :bluuuuurrrp:

Link to comment

ne boli.a danas sam saznao i da imaju svoju sladaru, valjda jedini preostali, kao i da ne koriste uvozni ekstrakt hmelja, već neki iz lokane hmeljare.enivej, i dalje (mislim, i dalje: rekli su mi da do pre goddinu dana nije moglo da se pije, a da se nešto promenilu, uzeli se u pamet, reorganizovali, napravili plan i od onda gaze osebujnim kvaliteetom) dakle, i dalje je ćilibarno - bakar žuto, gorko, hmeljasto, hlebasto, guste, postojane pene (istina sad ga ne sipam u čašu, ali pre neki dan jesam i tako...idem po četvrto. bez Čiče nema pričemrš lave, mrš jelene

Edited by banatjanin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...