Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

od jelena je bolje, od lava baš i nije. u stvari, lupam verovatno, zavisi od ukusa...
Jagodinsko nisam pio ko zna od kad, ali Lav je sada neuporedivo bolji od Jelena. Od tri flase Jelena sutradan me boli gloova. Sta su uradili sa nekad dobrim pivom, to samo oni znaju.
Link to comment
upravo pijem neki staropramen selection. prvi put ga vidim u radnjama, rekoh da probam ali ne mogu da se odredim prema njemu. devastiran sam alergijama i slinavošću ovih dana, pa ne osećam pun ukus.any opinions?
pivo pogoršava alergije
Link to comment
Jagodinsko nisam pio ko zna od kad, ali Lav je sada neuporedivo bolji od Jelena. Od tri flase Jelena sutradan me boli gloova. Sta su uradili sa nekad dobrim pivom, to samo oni znaju.
Sve se slažem, ali očigledno su mišljenja podeljena :) Jednostavno, postoji određeni broj ljudi koji glavoboljom reaguju na Jelen (u koje, jelte, spadamo i ti i ja) i tu već nije pitanje ukusa, koji mi se već duže vreme takođe ne sviđa, nego mazohizma. Ostala piva Apatinske pivare takođe umeju da izazovu glavobolju, ali odloženo, pa nekako preguram kad moram i ako sutra mogu da odspavam malo. Nikšićko mi je najmanje loše i to čak i volim da popijem i ako se zadržim na 3-4 onda nema posledica. Nevolja je jedino što imam dojam da je odnos onih koji su ekskluziva Apatinske u odnosu na one koji su ekskluziva Čelareva otprilike 8:1, te se već iskreno obradujem kad čujem da negde mogu da naručim Lav...
Link to comment

<_< mislio sam any opinions što se tiče piva - kušao li ga je iko o kakvo je?+1 za Lav bolji od Jelena. do pre par godina je bila upravo obrnuta sitovacija

Link to comment

ostao pun frižider od sinoć. čast piva brani Delhaize, možda neki zalutali Nik svetli ili Jelen, kao i 6-pack Mythosa. obezbeđen sam na taj neki 1 određeni period :wub:

Link to comment
pivo pogoršava alergije
I ne samo pivo, nego bilo kakav alkohol :(
+1 za Lav bolji od Jelena. do pre par godina je bila upravo obrnuta sitovacija
Kad se to promenilo? Meni je prosle i pretprosle godine Jelen bio za nijansu bolji od Lava, mada su tu negde isti. Omiljeno "domace" mi je bilo Niksicko tamno. Da li se ono nesto promenilo?
Link to comment

Ja baš sinoć pio Nikšićko tamno, isto je k'o uvek, samo kad piješ iz konzerve nekako prebrzo izlapi, pa za lagano gustiranje sipaj u onu stvar (čašu).

Link to comment
I ne samo pivo, nego bilo kakav alkohol :( Kad se to promenilo? Meni je prosle i pretprosle godine Jelen bio za nijansu bolji od Lava, mada su tu negde isti. Omiljeno "domace" mi je bilo Niksicko tamno. Da li se ono nesto promenilo?
otprilike u tih nekih godinu dana, malo jače. evo danas sam prvi put u poslednjih par dana pio pivo malo otpušenijih čula i prvo što sam popio: Jelen. utisak: previše sladi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...