Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Mogao si da pijes to na prijemu. Ja sam popio gutljaj jer su mojoj zeni uvalili casu toga umesto kokakole isuse.gif ali nisam mogao da osetim bas pravi okus jer sam pre toga pio putinku sad.gif
Jedva oteo jedno...Ti mislis da su oni stvarno greskom to doneli ;)
Link to comment

Kod pijace odmah prekoputa Beopetrolove punmpe na raskrsnici imas trafiku koja ima Jagodinsko. Na pijaci imas nekoliko kafana koje sluze Jagodinsko.

Link to comment

Malo vise moca hajpuje lokalpatriotski, ali pivo se stvarno popravilo u poslednjih godinu dana. Nije to neki bogznakakav kvalitet, ali je svakako bolja opcija od jelen/lav splacina. I ne ostavlja nikakve posledice sledeceg jutra. E sad, sumnjam da moze da se poredi sa staaaarim jagodinskim, ali to bolje da kaze neko ko ga bolje pamti.

Link to comment
Malo vise moca hajpuje lokalpatriotski, ali pivo se stvarno popravilo u poslednjih godinu dana. Nije to neki bogznakakav kvalitet, ali je svakako bolja opcija od jelen/lav splacina.
Tako nesto. Isti ljudi koji su mi pretproslog leta savetovali da ga zaobidjem u sirokom luku (sto sam i uradio), su ga uredno pili proslog leta. Na moju opasku tipa "cekaj, zar mi niste prosle godine svi govorili kako je pivo njesra i da ga ne treba piti?", rekli su da se nesto promenilo u pivari i da je pivo sad sasvim pristojno. I onda sam ga probao i stvarno mi je bilo bolje od Jelen/Lav standarda .
Link to comment

Pa ne, pitanje je samo da li voliš da ti "rezni"...i da li te od nekog piva boli glava :D pošto volim da mi "ide" što glatkije i pošto me od prvog jelena boli glava, a lavova mogu da popijem otprilike 10, izbor je jasan :)Oho...http://www.b92.net/b...8&nav_id=619434http://www.molsoncoo...%20STARBEV.aspxdajte dovucite Worthington's ili Caffrey's u prodajna mesta ove pivske zabiti pretty please :cry:p.s. Killian's-u se ni ne nadam 0,1%

Edited by MancMellow
Link to comment
E sad, sumnjam da moze da se poredi sa staaaarim jagodinskim, ali to bolje da kaze neko ko ga bolje pamti.
Moji pivski počeci i, verovatno, sam kraj staaarog Čiče - vrlo pitko pivo, ili mi se tako činilo nakon BiP-a i ostalih otrova. Nešto kao Staropramen, samo pristojno gorko. U stvari, ko će ga znati danas, sećam se samo da je naspram ostale dostupne konkurencije bilo čudo.
Link to comment
Moji pivski počeci i, verovatno, sam kraj staaarog Čiče - vrlo pitko pivo, ili mi se tako činilo nakon BiP-a i ostalih otrova.
Sredina devedesetih ili ranije? Ja se Jagodinskog secam kao jako pitkog piva sa onom pravom old skul gorcinom koju i dalje vezujem za pravi pivski ukus. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

upravo pijem neki staropramen selection. prvi put ga vidim u radnjama, rekoh da probam ali ne mogu da se odredim prema njemu. devastiran sam alergijama i slinavošću ovih dana, pa ne osećam pun ukus.any opinions?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...