Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

2h7hp5d.jpgSve pohvale. Očekivao sam mnogo manje nego što sam dobio, naročito ako se ima u vidu da je u pitanju pivo iz Francuske (nekako ne vezujem Francusku uz pivo, samo uz vino, obrnuto mi važi za Nemačku) i da je u pitanju brend hipermarketa. Definitivno bolji izbor od apatinskih i čelarevskih splačina.
..vidjao sam ga u maxijevom frižideru(pr)overavam kakvoću koliko sutra!
Link to comment
Ma jok ortak mi zivi 100 metara odatle, pitacu ga, samo me ponela radoznalost. Deda pivo je bilo gadno toliko dugo da sam prolazio tuda 100 puta bez da obratim paznju radi li to jos ili ne.
Bio je toliko gadan da su ga pili samo najgori alkosi. Steta sto se nema para sa neki dobar redizajn ali sta je tu je.Sent from my cigla using Tapatalk
Link to comment

Kod ajrodroma, na strani prema ZG. Ima i petica i sedmica*, razlicite velicine.edit: mislio sam na devetku

Edited by Feindouno
Link to comment
Cekajte to samo na pumpama ima?Na kojim?
Mogao si da pijes to na prijemu. Ja sam popio gutljaj jer su mojoj zeni uvalili casu toga umesto kokakole isuse.gif ali nisam mogao da osetim bas pravi okus jer sam pre toga pio putinku sad.gif
Link to comment
Svrati do Jagodine nije na kraj sveta. Jedno vece sa jos par forumasa pa na veceru isto ce vas izadje ko da izadjete u BG na veceru.
A jel u Jagodini ima da se kupi bas svuda? I da li ima mesta gde moze da se kupi toceno?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...