Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Pa zapravo on nije ni hteo da ide...Mene je zanimala ta opčinjenost crno-belih timova da im petokraka bude na dresu ;-) sent from klozetska solja by BVK

Link to comment
2h7hp5d.jpgSve pohvale. Očekivao sam mnogo manje nego što sam dobio, naročito ako se ima u vidu da je u pitanju pivo iz Francuske (nekako ne vezujem Francusku uz pivo, samo uz vino, obrnuto mi važi za Nemačku) i da je u pitanju brend hipermarketa. Definitivno bolji izbor od apatinskih i čelarevskih splačina. Edited by Ayatollah
Link to comment
Svrati do Jagodine nije na kraj sveta. Jedno vece sa jos par forumasa pa na veceru isto ce vas izadje ko da izadjete u BG na veceru.
ma znam, kad sidjem dole osecam se ko neki bogatas iz davnina
Link to comment

e jel pivara jos ima onaj socijalni diskont? tamo sam kupio svoju prvu gajbu Jagodinskog, davne 1997. godine, preciznije 25. septembra oko 17h.

Link to comment
Mislis na onaj kiosk pored pivare? mislim da jos radi.
hm nije to bio kiosk...znam na koji mislis i ako jos radi to je za :Hail:a ovaj diskont je bio bas u nekoj zgradi, licila je na nekakav magacin, u neposrednoj blizini edit: drzi me pamcenje dobro, radnja bi trebalo da se zove "Pivara promet", u Radoice Solunca, radila je pre dve godine (gugl daje vesti o hapsenju racunopolagaca diskonta zbog privrednog kriminala :s_w: ) Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
A to je iza pivare tamo retko prolazim al mogu se raspitam ako ce ti biti lakse :)
Ma jok ortak mi zivi 100 metara odatle, pitacu ga, samo me ponela radoznalost. Deda pivo je bilo gadno toliko dugo da sam prolazio tuda 100 puta bez da obratim paznju radi li to jos ili ne.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...