Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ako ga reklamiraju kao radler, onda ne znam sto bi ga pravili kao da je u pitanju Tuborg Domestos Fresh, ili sta vec. Prva stvar zasto facepalm je sto ne vidim sta je blam u konzumiranju toga, a druga je sto jedan od tih koje je blam, konzumira te neke cudnovate Tuborg-style buckurise. Mislim ne da mi smeta, ali glupo je. Radler = pola pivo, pola limunada, it ain't rocket science. U kucnoj radinosti i slicnim varijantama umeju da sipaju i sprite. Varijanta s koka kolom je dizel :lol: .
Pa to ja ne osecam pivo iz te polovine i to mi je problem...Nista strasno naucio sam...
Link to comment
Nemoj da bi se neko zajebao i kupio slovenačko, mislim union pivo u nestandardnoj ambalaži, valjda 1l staklo.
Ali zato sve pohvale i najdublji nakloni za ovo prilicno jeftino cudo..koje pravi Union2aaj5gp.jpg
Link to comment
proizveden u Nemackoj.ma bar da je grozan...jednostavno nema ukus. malo korijandera i to je to. ja volim belo pivo bas zbog ukusa. pijem erdinger, o paulaneru snevam.edit: prodajem 2 konzerve erdingera, zajedno 200 din pojedinacno 110, dobijate i gratis limun
meni je erdinger sasvim korektno psenicno pivoda li si podigao kvasac sa dna? ako je dugo stajalo, mozda se bas krvnicki zalepio, moras dugo da ga rolas u ruci+ u (nemacka) psenicna piva ne ide limun!to ti je ko da stavis limun u vino... (i cim vidim kafanu da tako sluzi psenicno, ne uzimam ga. ukazuje na sveukupni diletantizam osoblja)
Link to comment
meni je erdinger sasvim korektno psenicno pivoda li si podigao kvasac sa dna? ako je dugo stajalo, mozda se bas krvnicki zalepio, moras dugo da ga rolas u ruci+ u (nemacka) psenicna piva ne ide limun!to ti je ko da stavis limun u vino... (i cim vidim kafanu da tako sluzi psenicno, ne uzimam ga. ukazuje na sveukupni diletantizam osoblja)
+1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...