Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

sami kažu, prave kampanju na tome i svaka logika je da je isto.pristajem na to da je nekom dobro, a nekom - kao meni - loše, ali ukus mi je jednak.ali dobro, povlačim se, :peace: :peace:, ako vi kažete onda nije.

Link to comment

Amstel, Master i MB pravi United Serbian Breweries.Jedno vreme je bila bukvalno minimalna razlika izmedju Mastera, koji je bio 30 dinara, MB od 50 i Amstela od 60. Krajnje je vreme bilo da promene ukus Amstela, da mu daju nekakav karakter, pa makar na gore.

Link to comment
te ne bi bilo blam da naručip to u kafani?
tačno tako.to se pije i svoja četri zida™.ja preferiram Lav Twist od narandže :blush:
Pa da me nije blam ne bih pitao za cenu....kikiki...Narucicu ti jedno u Dz. kad se vratis, mada sta sve tamo pijes nista me ne bi cudilo....
ja rekoh da ne pijem cifove, domestose, ferije i ostale gluposti :)
:isuse:
Link to comment

Nema ali ima kvalitetne i ukusne hemije, meni dosta :) sto kaze vudu popaj, ja sam decko 21. veka

Link to comment

Da znas da bih mogao tako da dovrsim ovaj gnusni erdinger sto mi se vuce po frizideru. Zali Boze para...ko sapun da pijem.

Link to comment

Ako ga reklamiraju kao radler, onda ne znam sto bi ga pravili kao da je u pitanju Tuborg Domestos Fresh, ili sta vec. Prva stvar zasto facepalm je sto ne vidim sta je blam u konzumiranju toga, a druga je sto jedan od tih koje je blam, konzumira te neke cudnovate Tuborg-style buckurise. Mislim ne da mi smeta, ali glupo je. Radler = pola pivo, pola limunada, it ain't rocket science. U kucnoj radinosti i slicnim varijantama umeju da sipaju i sprite. Varijanta s koka kolom je dizel :lol: .

Link to comment

E ljudi sipao sam limun u erdinger, sada moze da se pije.Kapiram da ovo pivo prave za krmad koja samo zele da se napiju od 10 krigli bez da se muce sa ukusom.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Odakle je taj Erdinger? Uvozni? Vise volim neke druge sorte, ali nije bas toliko grozan.
proizveden u Nemackoj.ma bar da je grozan...jednostavno nema ukus. malo korijandera i to je to. ja volim belo pivo bas zbog ukusa. pijem erdinger, o paulaneru snevam.edit: prodajem 2 konzerve erdingera, zajedno 200 din pojedinacno 110, dobijate i gratis limun Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Dobro, to sam i ja primetio. OK, ako ikad budem imao kola, ako me ne deportuju u medjuvremenu & ako dodjem u vreme prvomajskih praznika, dobicete gajbu necega za tradicionalne forumske radnicke akcije. Ma sta gajbu, dve!

Link to comment

Pre neki dan sam sipao iz dva, iz oba je sikljalo tom brzinom, da nije bilo teorije da se dobije ista osim casa puna pene. A nisam ja otvarao, pa da kazem retard sam i ne umem da otvorim bure.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...