Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

nektar na nivou našeg jelena
Од 2001. па негде до 2007. (отприлике) бањалучки Нектар је био много бољи од Јелена или било ког другог пива у својој ценовној категорији. Онда је као једна од најуспешнијих фирми у РС заваљен странцима који су довели своје технологе и потпуно упропастили то дивно пиво.
Link to comment
sad me renne podseti... Da li ste pili Vukovarsko ? Meni to najgore pivo ikada
Ne, ali sam pio Pančevački Standard, to je bilo mutno pivo, ali ne planirano, samo za hrabre. Mada, meni žao što su uništili weifert, bilo dobro pivo u flaši, a oni su osetili kako vetar duva, prvi pravili belo, sa okusom narandže, čak nije bilo loše.
Link to comment

Pils Plus Radler je odlican za po gradu i po kuci kada upekne vrucina. Ne bih ga narucio u kafani ali za +30 na asfaltu osvezava bolje nego sladoled.

Link to comment
Pa da, to. Baš lepo legne, onako hladan, posle šipčenja na suncu ili pedalanja uz brdo. Nisam probao Radler od nijednog drugog proizvođača, ali ovaj Pils Plus-ov je fin, osim što su možda mogli da stave malo manje fruktoze. @Frank: oseća se kao malo. Ipak više od pola limenke čini sok od limuna. ;)
Jel neko narucio u kafani/kaficu ?Koliko ga cepaju?Kao sok ili kao pivo?
Link to comment
te ne bi bilo blam da naručip to u kafani?
tačno tako.to se pije i svoja četri zida™.ja preferiram Lav Twist od narandže :blush: Edited by garcia
Link to comment
te ne bi bilo blam da naručip to u kafani?
Pa da me nije blam ne bih pitao za cenu....kikiki...Narucicu ti jedno u Dz. kad se vratis, mada sta sve tamo pijes nista me ne bi cudilo....
Link to comment
ali zato sam imao konzervu ovog novog zlatno-rapavog amstela
... i tako je čitam forum, je li, i verujem forumu, ko me jebe.uvek mi je bio gadan amstel odavde, ali ajde, ne razumem se u pivo, pa slušam druge.a na forumu se nedeljama trubi o "novom amstelu" kog ja zato i kupim u dva navrata. pijem - jednako mi gadno. mislim: u jbt, ja stvarno neam pojma sa pivom, forumaši znajutm. ništa, nastaviću da ćutim.dok danas nisam video reklamu, vrti se svako malo na SVIM televizujama i lepo kaže kako je Amstel, obični , najobičniji, od vajkada gadni, samo UPAKOVAN u novu, hipsterskiju ambalažu. dakle, slow brewed - premium pilsner je isto sranje ko ono u crvenoj ambalaži.jepte se. <_<
Link to comment
dok danas nisam video reklamu, vrti se svako malo na SVIM televizujama i lepo kaže kako je Amstel, obični , najobičniji, od vajkada gadni, samo UPAKOVAN u novu, hipsterskiju ambalažu. dakle, slow brewed - premium pilsner je isto sranje ko ono u crvenoj ambalaži.
Uopšte nema isti ukus kao stari Amstel, sad da li je dobar ili loš, to je za raspravu.
Link to comment
Uopšte nema isti ukus kao stari Amstel, sad da li je dobar ili loš, to je za raspravu.
+1deluje i tamnije. e sad, ako i jeste isto, kao što ne liči, onda se stari amstel popravio i promenio fazon. pre par godina, kada se tek pojavio, bio je baš dobar. posle su ga mega usrali.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...