Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ma, u konstelaciji piva u nas trenutno sigurno u vrhu, još da vidim kako bude posle 5-10 komada u redu i znaću zasigurno. Za sada je jedino draft izdržao takav test. Tuborg izdrži pijenje (tj izdržavao, juče nije, bio je teži, nekako prljaviji) no ne muči me danas, tako da je i dalje u plusu. A jelen posle treće konzerve ima ukus izbljuvka. Opet na sreću, sada uvek može da se kombinuje sa samersbijem od kruške, i jelenom grejp, koji su izuzetni brejkeri, i baš mi prijaju, sinoć pomogli, pošto je bio samo tuborg i kasnije jelen u ponudi... a kući smo k plus i uzeo onaj hofman, zeleni, valjda, džaba pivo, probaću ga zmija ledenog uz klopu tako da nema reči o pravoj oceni, osim ako nije baš gadno.

Link to comment

I meni je do jaja amstel premjum, samo me tišti što ga uglavnom po centru ima u fastfudarnicama, pa vazda moram da obavljam razgovor sa sobom o štetama prejedanja.

Link to comment
erdinger nije ništa posebno.žali bože 120 kinti za limenku od po litre.korijander u nozdrvama.
hahaha, čitaš mi pivo, danas kupio za ortakinju i mene da pijuckamo wajs dok jedemo moje pituljice kad ono... žali bože para, kakav crni vajs.so slažem se
Link to comment

ali zato sam imao konzervu ovog novog zlatno-rapavog amstela da sperem erdinger iz sinusa.vaistinu rula.jedino me jedilo što sam ga u maxiju platio 81 din a u Rodi/Merkatori je na vikend popustu od 66 din <_<

Link to comment

Dobar je taj novi Amstel, iako je poskupeo. Ali jedino me zanima kad će se pretvoriti u standarnu srpsku pivsku splačinu, kao što se i stari onomad bio pretvorio.

Link to comment
Dobar je taj novi Amstel, iako je poskupeo. Ali jedino me zanima kad će se pretvoriti u standarnu srpsku pivsku splačinu, kao što se i stari onomad bio pretvorio.
bas dosao ovo da pitam, tj kakav je.
Link to comment
Dobar je taj novi Amstel, iako je poskupeo. Ali jedino me zanima kad će se pretvoriti u standarnu srpsku pivsku splačinu, kao što se i stari onomad bio pretvorio.
+6
Link to comment
Pohvala za PilsPlus Radler od limuna. Super je.
Ja danas pio ali brate ja pivo nisam osetio nigde tu...Zato i nisam postovao ovde ;)
Link to comment
Pohvala za PilsPlus Radler od limuna. Super je.
Ako ih promoviše jedna lepojka sa plavom kosom vezanom u rep i istaknutim prednjim zubićima koja se zove na M uzite paket ili dva :DObjašnjavala mi kako je Radler u stvari biciklista pošto je, navodno, u neku Nemačku kafanu ušla grupa jako žednih biciklista i pošto gazda nije ima dovoljno piva u tom trenutku sipao im pola pivo pola limunadu i oni bejaše zadovoljni te tako nastalo polupivosalimunadom...
Link to comment

Pa da, to. Baš lepo legne, onako hladan, posle šipčenja na suncu ili pedalanja uz brdo. Nisam probao Radler od nijednog drugog proizvođača, ali ovaj Pils Plus-ov je fin, osim što su možda mogli da stave malo manje fruktoze. @Frank: oseća se kao malo. Ipak više od pola limenke čini sok od limuna. ;)

Link to comment

pio neka piva zapadne braćetuzlansko pilsner odvratno, nešto najgrđe što sam popio ikadatuzlansko crno sasvim solidno, može se piti, korektna i penasarajevsko i nektar skoro isti ukus, na nivou našeg jelenaOžusjko blago, pitko, ostaje lep osećaj u ustima, odličnoKarlovačko definitivno najbolje, bolje od svih ovdašnjih, doduše i najskupljevarijante sa cifovima, domestosima i ostalim sranjima nisam probao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...