Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

i ako bude kao zrenjaninski "Porter", ojadiću im zalihe.
:cry: stvarno mi se plače kad pomislim da ovoga više nema.mislim da je to bilo jedino pravo stout pivo koje idak pravilo u nas
Link to comment

Glede K&B asortimana, degustirao sam samo crveno i meni ima šmek na tut gut sa dodatkom alkohola, iako ima 8% alk. lepo klizi. Može da se pazari i u TC Ušće, II sprat, jedini štand sa točilicom.

Link to comment
:cry: stvarno mi se plače kad pomislim da ovoga više nema.mislim da je to bilo jedino pravo stout pivo koje idak pravilo u nas
Zarad "Portera" sam za redakcijske sastanke polovinom devedesetih držao pristojan štek zidarskih flajki da bih namirio ozbiljne spoljne saradnike koji ne rade ni na Coca Colu ni na njakvi, a tadašnji senjački "C-market" je držao urednu zalihu. Jes' bio krš od samiške po izgledu, ali je za neke stvari bio bolji od ovih sadašnjih fensi-šmensi prodavnica.
Link to comment
Glede K&B asortimana, degustirao sam samo crveno i meni ima šmek na tut gut sa dodatkom alkohola, iako ima 8% alk. lepo klizi. Može da se pazari i u TC Ušće, II sprat, jedini štand sa točilicom.
http://www.facebook.com/SvetpivaNSkoliko vidim ovi prodaju toceno K&B, cini se da su skoro otvoreni, moracu otici danas da proverim valjali cemu taj K&B. inace ovo imaju u ponudiSvetla piva: Valjevsko, Atlas, Šampion, Krugher&Brent Lager BeerCrna piva: Zoffmann, Krugher&Brent Extra StoutCrveno pivo: Krugher&Brent RED Beer
Link to comment

Od kad je da je oni ga imaju u ponudi :) danas bio uzeo 2l crvenog K&B 295din. Imaju ambalazu od 1l i 2l (plasticna), kad se uzimaju 2l dobija se popust. Cene za litru od 110 do 160din.

Link to comment
http://www.facebook.com/SvetpivaNSkoliko vidim ovi prodaju toceno K&B, cini se da su skoro otvoreni, moracu otici danas da proverim valjali cemu taj K&B. inace ovo imaju u ponudiSvetla piva: Valjevsko, Atlas, Šampion, Krugher&Brent Lager BeerCrna piva: Zoffmann, Krugher&Brent Extra StoutCrveno pivo: Krugher&Brent RED Beer
juče natočio sva tri K&B i valjevsko. KB mnogo bolji sada no kad sam ga cugao iz sigurno starog bureta. ovi kažu da burad menjaju gotovo svakodnevno jer nisu velika. i valjevsko je sasvim dobro.
Link to comment

probao crveni K&B. slatko, kafeno/voćno, ne sviđa mi se.al zato se Amstel Premium polako vozdiže na lestvici nabavljive pivadi u nas :wub:

Link to comment
probao crveni K&B. slatko, kafeno/voćno, ne sviđa mi se.al zato se Amstel Premium polako vozdiže na lestvici nabavljive pivadi u nas :wub:
ja sam uzeo konzervu hajnekena i amstela i amstel bio bled posle najobičnijeg hajnekena, posle probao ovo k plus, osrednje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...