Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Koje bre dobro pivo iz limenke? Pokupi metalni ukus. Jedino staklo ili burad.
hajlhitler i tebi brate :D ne mogu iz limenke, nikako
Link to comment
171898.jpgjelen strong is indeed strong.jedno od 0.33 iz nepovratne flajke je dovoljno za opuštanje
..uzalud sam danas ubedjivao kasirku u maxiju da je flajka nepovratna - gdes to čuo, pitala me ona- pa reko garcia na PPP..nije vredelo <_< Edited by Sir Oliver
Link to comment

od 0.33 je nepovratna. od 0.5 nije.danas, umalo nisam grabnuo iz frižidera tu od 0.5 a praznu ne'am.e da, kako rešavate problem sa ambalažom?niko ne da bez praznih flaša a ne uzimaju ni kauciju.

Edited by garcia
Link to comment
od 0.33 je nepovratna. od 0.5 nije.danas, umalo nisam grabnuo iz frižidera tu od 0.5 a praznu ne'am.e da, kako rešavate problem sa ambalažom?niko ne da bez praznih flaša a ne uzimaju ni kauciju.
uvek taj problem. nadjes dobru dusu u bakalnici u kraju, i pivo u staklu kupujes samo tu. ja sam nekih 20 flasa vrteo u krug dve godine i na kraju vratio pre iseljenja.
Link to comment

1 dobra duša mi dala 5-6 praznih flaša pilsa ali to pivo doživljava nekakav tihi bojkot - nema ga nigde po diskontima, tako da mi neupotrebljive čuče na terasi :(

Link to comment

..imali su samo od 0,5..možda bih i šarmirao tu kasirku, omekšao joj srce kamenoredovna sam mušterija i sve toali se umešala kolezinica joj i zaključala topić rečima:za sva piva treba ambalaža!..danas ću poneti praznu flajku u rancu, nema mi drugejesam li alkokoličar? :unsure:

Link to comment
hajlhitler i tebi brate :D ne mogu iz limenke, nikako
Vidi se ko je prošao sa mnom hitlerjugend realschule. U prvi mah sam se začudio kako to niko ne primeti, a onda se setim kako se ljudi ovde žale na vodu koja se koristi u domaćim pivima. Ne bi čovek osetio stroncijum 90 u pivu, a kamoli metalni ukus limenke. Edited by Razzmatazz
Link to comment
149099.jpgzaista odlično pivo. šteta što nisam kupio dve limenke kao na slici nego jednu...ali zato imam još limenku Jelen Stronga i crnog Lava. biće ovo kratka noć.
jednom davno se otrovala od b®avarije u limenci. sve se to dešavala u centralnoj aziji. posle trovanja lepo prešla na lokalno (tamo se rusko smatralo lokalnim) - afanasij u stakluukrania+2.JPGodlično pivo. ima i tamno Edited by duda
Link to comment

Meni je Bavaria simpli d Best. Kad je na akciji u Metrou, pazarim skoro mesečnu količinu. Izađe neretko jeftinija od Staropramena, recimo.Pijem je često i posle ponoći. Ujutru, nema posledica (kao kad strovalim onaj dizaster od Jelena, a bogme ponekad i Staropramena) u vidu gorušice ili još gore glavobolje. Nikad nisam pio pivo koje se lakše pije od nje.Jedini na crtu po omiljenosti može da joj stane Ginis, ali, to je neka druga liga...

Link to comment

Ja pio pre neki dan na ski stazi u Kosutnjaku, Aleksandar kafe, i iznenadio se sto ga imaju i to iskljucivo u zidarskoj ambalazi.

Link to comment
Probao juce...Sasvim dobro...Ima li ga u BG?
pio sam ga na slavi prošle godine u selu blizu Zaječara, jel i Bg izdanje gorkasto? Edited by Kelt
Link to comment
pio sam ga na slavi prošle godine u selu blizu Zaječara, jel i Bg izdanje gorkasto?
Ovo je konzumirano u Negotinu...Nije gorko ali ima neki šmek...
Link to comment

Svratio juče u Interex. Ima Zaječarsko 0,5 čini mi se 39 din. Uzo bih nepovratno da ga je bilo.Elem, zateko jednu limenku u fridžideru, ne videh u rafovima, uzeh da probam i svideh... Amstel Premium Pilsener - podnaslov: slow brewedJe l' se pilo/pominjalo to ovde?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...