Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

štajaznam, ljudi ga hvale (kao sokić, doduše). za razliku od onog limuna, koji sam čak i pio u par navrata, nešto nemam želju ni da ga probam.

Link to comment

meni i limun prija, doduse ne citam ga pod pivo, al osvezava kad se smrzne dobro...sema sa ovim grejpom je da ubijaju s reklamom, a nigde ga ne nadjoh...i u bolje snabdevenim radnjama...

Link to comment
već par dana hladim PilsPlus za večeras. onako po vrućini da čujem onaj lijepi zvuk ''tschokk!!'' dok otvaram oznojenu limenkudrul.
Tako moj ortak jednom ceo dan na 40 stepeni mastao kako ce popiti pivo koje ga ceka u frizideru kad dodje kuci. I onda mu flasa ispala i razbila se :(
Link to comment

nego, kad smo kod plekanog piva, ja sam uvek mrzeo limenke, jer ne moze nikad do kraja ljudski da se ispije, a da se ne ispolivas...i onda na svet, doduse prilicno kasne stigne ovakav jednostavan, ali genijalan izum...da pivo pijes kako zidarski bog zapoveda...naiskap, sa izbacenom donjom vilicom, pravom glavom, ne skidajuci pogled sa sagovornika...interesantno je da sam kod nas to samo jednom video i ljudi su doneli iz slovenije, kod nas izgleda nema nigde da se kupi...inace pasent je na sve tipove limenaka!1088271_110728170453_24sets-bottle-tops-Cans-caps-can-convert-6-pcs-set_3775202_1_bak.jpg

Link to comment

Lav opet promenio flašu i etiketu, mora da prodaja baš loše ide inače ne vidim razlog za tako brzu promenu...Retko gde se ambalaža menja tom brzinom, ali to valjda ide ruku pod ruku sa padom kvaliteta samog proizvoda.Inače, kao neko ko baš i nije pivopija, slažem se da je Efes Draft najlepše domaće pivo. Ok mi je i Pils Plus, a taj Staropramen nikako da probam.

Edited by mr@ki
Link to comment
nego, kad smo kod plekanog piva, ja sam uvek mrzeo limenke, jer ne moze nikad do kraja ljudski da se ispije, a da se ne ispolivas...i onda na svet, doduse prilicno kasne stigne ovakav jednostavan, ali genijalan izum...da pivo pijes kako zidarski bog zapoveda...naiskap, sa izbacenom donjom vilicom, pravom glavom, ne skidajuci pogled sa sagovornika...interesantno je da sam kod nas to samo jednom video i ljudi su doneli iz slovenije, kod nas izgleda nema nigde da se kupi...inace pasent je na sve tipove limenaka!
Rešenje je alu flajka - mislim da smo već pisali o tome:90257-anheuser-busch-anno.jpgJedva čekam.
Link to comment
149099.jpgzaista odlično pivo. šteta što nisam kupio dve limenke kao na slici nego jednu...ali zato imam još limenku Jelen Stronga i crnog Lava. biće ovo kratka noć.
Link to comment

Malopre, ispred Maksija na Cvetnom trgu, popio sa drugarom po limenku Delhaze piva (koje se do sada super pokazalo). I tako, obojica konstatovali da pivo ostavlja neki oduran trag u ustima, što ranije nije bio slučaj. Nadam se da majstori nisu sjebali nešto u proizvodnji, nego da je stvar samo u tome što limenke nisu bile baš najbolje ohlađene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...