Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

To je onako Lavasto pivo, slatkasto i govnjivo.
i govno od njega smrdi neviđeno
lav>>>>>>>>>>>>>>>>jelen
:isuse:
Ne mogu lav da smislim.
evo ja smislio lava:149477_342754465779811_508999293_n.jpg Edited by maheem
Link to comment

i lav i jelen suck shit through 10 layers of brick.u poslednje vreme pijem ono Delezovo pivo, to je to za ovo leto. fin ukus, pitko, ne ostavlja posledice ujutru.

Link to comment

Jel? Neki dan hteo da kupim, ali mi nekako ambalaza nije odavala utisak da bi moglo da bude dobro.Jelen i Lav su bulja, realno. Mislim da mi je trenutno i Valjevsko bolje od ta dva.

Link to comment
Jel? Neki dan hteo da kupim, ali mi nekako ambalaza nije odavala utisak da bi moglo da bude dobro.
Tako sam i ja dok nisam procitao na rumfou da valja, i potom se i sam uverio.Ako volis laka i pitka piva, to ti je to. Delez se ne zajebava sa kvalitetom. (Inace skoro sam za potrebe dzin tonika kupio Delezov dzin za 450 dinara. Odlican je, nije naravno kao Beefeater ili Bombay Sapphire, ali je bolji od onih Lordsona i drugih u kategoriji od 500 do 700 dinara)
Link to comment
a delezov senf? to jos ne smes da probas?
smem ali ga nema u mom Maksiju, nemam pojma zasto. bas sam ga danas trazio u nameri da njime premazem juneca rebra pred pecenje. time, i crnim pivom, i izlomljenim zelenim biberom i jos nekim stvarima...uh kad ce vece da se rebro ispece Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...