Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Jel probo neko Merak, samo 8sam dinara jeftiniji od Amstela, koji je užasan.
relativno loše ali ne tako loše kao Master pivo u plastici koja je jedna posebna odvratnost. ali jeftina.
Link to comment

jelenov radler od grejpa ocekivano nije ni za kurac. ima ukus kao da si u dva prsta fante usuo izlapelo pivo i dodao taman toliko medicinskog alkohola da ima aromu na isti. ne vredi ga ni porediti sa Union Radlerom jer to jednostavno nije isto pice

Link to comment

veceras pio jelen nakon dugo vremena. jbt, kako je uzasno. da li se ono pokvarilo ili je do mene pa sam nakon ispijanja drugih shvatio kako je lose?

Link to comment
jelenov radler od grejpa ocekivano nije ni za kurac. ima ukus kao da si u dva prsta fante usuo izlapelo pivo i dodao taman toliko medicinskog alkohola da ima aromu na isti. ne vredi ga ni porediti sa Union Radlerom jer to jednostavno nije isto pice
fantastican je od grejpa
Link to comment
veceras pio jelen nakon dugo vremena. jbt, kako je uzasno. da li se ono pokvarilo ili je do mene pa sam nakon ispijanja drugih shvatio kako je lose?
pokvarilo se def
Link to comment

Jelen je bio i ostao katastofalan, što nije neki problem, ali problem je što su im licence takođe katastofalne. Ne mogu da verujem šta prodaju pod imenom Staropramen.

Link to comment

Jelen iz konzerve je sasvim ok, ima onaj edž™ i lepo se podriguje od njega, rapavo, sa asimetričnim klipingom, što je meni najbitnije. I ne jebe sutra.Starokamen odaje neku notu izvetrelosti.

Link to comment
Jelen iz konzerve je sasvim ok, ima onaj edž™ i lepo se podriguje od njega, rapavo, sa asimetričnim klipingom, što je meni najbitnije. I ne jebe sutra.
-1poslednjih nekoliko puta jelen iz konzerve je imao grozan ukus dok ovaj iz flajke što sada pijuckam ima prođu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...