Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

On 29.11.2022. at 21:09, slepa živana said:

ja ga uopšte nisam prepoznala nego sad vidim na tviteru... jel uopšte glumio u zadnje vreme?

početkom godine je imao ulogicu u filmu bauk gorana radovanovića. to što ja znam. 

  • Hvala 1
Link to comment
21 hours ago, burekdzija said:

Bas steta, secam je se iz zvezdanih staza, sever i jug, kafic u zdravlje i naravno gle ko to govori. Jako simpaticna, glas :wub: RIP. 

mene je baš taj njen glas, kao izbrušen šmirglom odbijao. u svakom slučaju, RIP.

Link to comment

Ako je i sama forma javnog izjavljivanja sućuti za osobe koje nisi imao prilike u životu da upoznaš besmislena, hejtovanje na za to predviđenom topiku je tek 1 wtf momenat :blink:

Link to comment
5 hours ago, ubibobi said:

Ako je i sama forma javnog izjavljivanja sućuti za osobe koje nisi imao prilike u životu da upoznaš besmislena, hejtovanje na za to predviđenom topiku je tek 1 wtf momenat :blink:

Zar je hejtovanje to što je čovek napisao da mu se ne svidja njen glas?

Link to comment
19 minutes ago, I*m with the pilots said:

Zar je hejtovanje to što je čovek napisao da mu se ne svidja njen glas?

Aman besmisleno je razumite ali ako imate potrebu ili ako vas to na neki način ispunjava ne daj bože, udrite slobodno, ja sam to tako video i prokomentarisao.

 

Ovde čovek ne može da se izrazi ni oko najbanalnijih stvari a da ga ne zaskoče sa dodatnim "objašjenjima" :D

Link to comment

sad primetih komentare na moj RIP post. naprosto sam prokomentarisao buregdžijino da mu se sviđao njen glas. uz dužno saočešće, posebno što je bila mlađa od mene (nije u redu da ne ide po redu) iskzao sam žal.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Rip Zinaid Memisevic

 

Ali koliko mi idu na onu stvar novinari koji nemaju blage veze kad objave "glumac iz Boljeg zivota" kao da je covek jedinu bitnu ulogu ostvario samo u toj seriji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...