Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

22 minutes ago, mustang said:

Dobro nije zavila druge u crno. Kokain sa fentanilom, jurila 130km na 30km dozvoljeno, zakucala se i zapalila tudju kucu....


isuse 

 

Juče hanuma gleda neko tinejdz sranje i En Heč sa nožekanjom redi neku ribu na drvenom stolu - ja joj kažem da pogleda Doni Brasko.

Link to comment
50 minutes ago, John Coltrane said:


isuse 

 

Juče hanuma gleda neko tinejdz sranje i En Heč sa nožekanjom redi neku ribu na drvenom stolu - ja joj kažem da pogleda Doni Brasko.

 

 

Ma nije ona nikad bila svoja, secas se bezanja u kukuruze kad su je trazili. mucenica, verovatno je imala neki poremecaj

Link to comment

Eno sad krenule teorije zavere kako je ubijena 

Prvo, bila je normalna pola sata pre toga 

Drugo, rekli da je u teskom stanju bez svesti kad su je stavili na nosila a ona na videu iskace iz pokrivaca i pokusava da sidje sa kolica 

Trece i najinteresantnije, radila je na dokumentarcu o human trafficking & pedophilia. I sad uporedjuju sa paul walker saobracajkom, iskusan vozac bio i isto je radio na projektu za human trafficking & pedophilia

 

 

Praticu, posto me vise nista ne moze iznenaditi.

 

 

 

 

Link to comment
10 hours ago, vorda said:

 

Sad došao da okačim, nigde nisam video dok danas na 9gag-u nije meme ispao :/

 

R.I.P.

 

The NeverEnding Story, Enemy Mine, Das Boot, In the Line of Fire i Outbreak su definitivno bili gledani i bitni meni, AFO zabavan, Troja bila cool, mislim i Perfect Storm takođe, kakav čovek, sada kada gledam, prva tri su definitivno učestvovala u oblikovanju mojih interesovanja u filmu i šire.

 

 

Edited by Vapad
Link to comment

RIP

 

In the line of fire za glavu sije sve ostale, ne samo zbog Klinta. The neverending story i klinacke fantazije, odmah potom i knjiga.. 

 

E da, The boat mi je takodje bas legao.

Edited by kipo
Link to comment
90ih su svabe pravile najpatriotskije americke filmove, petersen i emmerich

Bogami nisi daleko od istine...
Ja sam nekako tu gurao i McTiernan-a...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

RIP
 

Ja bas volim «In the line of fire». 


Sjajan film i sjajna gluma svih. Maestralni Malkovic kao terorista.

 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...