Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Ako mu sudija dopusti gore opisanu borbu-jeste. On bi verovatno pobedio i bez rvanja ali to necemo saznati.Ocekivao sam da se malo prodrma teska kategorija ali izgleda da ce se cekati da godine odrade svoje. Uzgred, Klicku svaka cast sto koristi svoje gabarite najbolje sto moze, nije njegov problem sto sudije dozvoljavaju to sto dozvoljavaju.

Link to comment

Изузев у седмој рунди, константно сам имао осјећај да Кличко боксује са пола снаге. Рутински.

Link to comment

I meni je ovo delovalo rutinski. Drugo, preterujete da je Kličko prljav. Sam Povetkin je išao glavom napred i jednako inicirao negledljivu borbu. Nije ovde bilo osnova da sudija Kličku izrekne opomenu, pre nego što bi Povetkina opomenuo da digne glavu.

Link to comment

Zatrcavanje u protivnika da bi ga obgrlio kao hobotnica i nije bas po pravilima. Nije samo to problem bio u ovoj borbi. Jako je puno koristio podlaktice. Nekoliko onih KO u sedmoj rundi su bili uz pomoc podlaktica i guranja. Zbog cega je kasnije dobio i javnu opomenu. Jedno je koristiti pamet, sto ja mislim da braca Klicko rade odlicno, a drugo je konstantna opstrukcija borbe kako bi dobio na poene iz nekoliko direkta po rundi i to tako sto bi se const. naslanjao na protivnika, cime ga puno umaras. Sto u sustnini nije dozvoljeno po pravilima. U redu da to radis u nekoliko rundi ali ne u 12.Ali, nije to ni bitno. Borba je prosla, kao sto sam i ocekivao, on zaradili lep novac. Sve u redu.

Edited by Zaz_pi
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Meni to nije retoričko pitanje, već ozbiljan problem. Jako dugo sam vezan za Menija, iako je poluretardirani džizusfrik i treba mu ova pobeda, ali je Timi car nad carevima u svakom pogledu i validno se probio u samu P4P elitu, i jako mi je teško da navijam protiv njega. Osim toga, potpuno i apsolutno mi je uživanje da gledam obojicu. Jebeno.

 

No, nekako kapiram da Timi ima još vremena, a da bi bilo bezveze da Meni na ovakav način završava karijeru. Opet, ako bi Timi pobedio, postojalo bi jedno 1% šanse da se susretne sa Flojdom, dok cenim da od Menija i Flojda ipak nema ništa u ovom životu.

 

A ti?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...