Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Iako nisam neki ljubitelj lika Flojda Mejvedera, ovo večeras, tj. jutros, je odradio tako rutinski, defanziva bogovska, kontra takođe, dok se mali trošio nepotrebno na neke udarce, a niti je pogađao (tipa stalno je imao oko 20%) niti je pravio štetu Mejvederu. Samo se bojim da ga nisu prerano potrošili, vrlo je moguće da je prerano i ušao u ovu borbu (ima 23 godine dok Mejveder ima 36). Nije sad neka borba za pamćenje bila, ali sam čuo jednu dobru rečenicu od komentatora, nešto tipa "Boks je kao džez, što je bolji, to je manje cijenjen", e tako je i Mejveder odradio ovog klinca, bio je pametniji taktički.Čak je jedan sudija dao isti broj bodova obojici. Sijevalo je, ali nije bilo nekih udaraca.

Link to comment

iako sam svim srcem navijao za dzindzer mehikanca (ko bi reko da i to ima), mejveder mu je odrzao master klas.sigurno je i dalje jedan od najboljih boksera trenutno, ako ne i br 1, a svakako najbolji defanzivni bokser u ovom momentu.sve cestitke canelu, pred njim je jako blistava buducnost.

Link to comment

For my money, Mayweather je i dalje ubedljivo najbolji bokser p4p. Svim srcem bio uz Canela, koji nije tamo neki klinac, ali ono sinoc je bila demonstracija vestine doktora boksa. Jos uvek je nestvarno brz, a ona odbrana je carobnjastvo.Odlicna bila i uvodna borba, Danny Garcia, koga iz nekog razloga uvek potcenjujem, odrzao predavanje Matthyseu, a ocekivao sam da ce ga Argentinac nokautirati.

Link to comment
  • 2 weeks later...
http://www.youtube.com/watch?v=CruXbNXapbEPovetkin po stilu odgovara Klicku. Tako da su vece, dosta, sanse na strani Klicka. Mozda publika moze da izvuce Povetkina i da mu da adrenalina da obori Klicka jer ne verujem da u 12 rundi moze da dobije na poene. E, mozda Povetkin iznenadi sa taktikom ali mislim da ce traziti blisku borbu sto ce Klicko sa direktima pokusavati da odbije, a po kretanju Povetkina u poslednjim mecevima, i mislim da ce biti dosta uspesan.
Link to comment

Povetkin je jedva pobedio Huk(ic)a koji je ipak cruiserweight,teshko on ovde moze da uradi bilo shta,mozda mu je jedina shansa shto Manu vishe nije trener Klichku :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...