Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

  • 3 months later...

Au, kakva borba Bredli-Provodnikov u Kaliforniji?! Bredli je pre oko 9 meseci pobedio legendu Mani Pakjao i osvojio ttitulu WBO velter kategorije.Niko nije ocekivao onakav uvod. U prve dve runde Provodnikov rastura Bredlija. Mislim da je sudija pogresio sto nije brojao Bredliju u 1. rundi. Onda se Bredli konsoliduje i svojim brzim rukama i kretnjama uzima par rundi. Onda u 6 opet Provodnikov rastura Bredlija. Pa, opet par rundi dobija Bredli a onda u poslednje dve runde Provodnikov ponovo rastura Bredlija. Sa sve brojanjem Bredliju u 12 rundi. Inace od pola 12 rundi Bredli samo pokusava da potrosi vreme. Namerno pada, ulazi u Provodnikova da bi zaustavio borbu itd.Bredli dobija na poene tesno a Rus kaze da su ga kalifornijske sudije pokrale. Borba jeste bila blizu a Provodnikov je oborio Bredlija ali po meni je bilo nereseno.Ali kakva borba, Bredli jeste zadao vise udaraca, ima neverovatno brze ruke, ali kada Provodnikov pogodi Bredliju noge otkazuju.http://www.youtube.com/watch?v=caKbFfguCqoMislim da ce biti revans ovoga.

Link to comment
Au, kakva borba Bredli-Provodnikov u Kaliforniji?!Mislim da ce biti revans ovoga.
Borba godine za sad, bez premca, bar dok ne dođe Rios-Alvarado 2.Samo, sumnjam da će biti revanš ovoga. Uvek sam rispektovao Timija, ali sad me zauvek kupio. Neverovatno mi je šta je sve izdržao i kada je u intervjuu posle onako nasmejan rekao Kelermanu da se ne seća šta ga ovaj pita i da 100% ima potres mozga. Kralj. :Hail:
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
pobedi hukić
laganica.ali svejedno je jedan sudija glasao 114:114, drugi 115:113, a treci (realnih) 117:111. ljubitelji vaterpola nema sta da se bune glede sudjenja.sta sve ima u profi boksu...
Link to comment
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...