Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

on prica napamet ali si ti zato izmislio pefektnu formulu po kojoj zakljucujes da vitalij dobija frejzera i formana bez problema. :D
Kažu anglosaksonci "styles makes fights". Frejzer je bio premali u odnosu na Vitalija i Vitalij ima odličnu bradu i dobar rad nogu da se se skloni kad Frejzer uleti unutra. A za Formana je valjda jasno, to kao da si crtao protivnika po meri.
Koja pljacka u mecu Cloud - Campillo, leb ti jebem! Obavezno pogledati.
Upravo skidam. 'Bem ti život kad je PPP postao mesto za spoilovanje borbi od sinoć. :D Vidim i da je Vilijams lagano dobio Išidu. Očekivano, ko nije pao pod hajp posle one komedije sa Kirklandom.
Link to comment
  • 1 month later...

Opet sprdnja od odluke, ovaj put na mecu Rios - Abril. Svako malo neka besramna pljacka i to vise nikoga ne iznenadjuje, cak je postalo norma. Sta napravise govnari od ovog sporta :(

Edited by J.R. Cash
Link to comment
  • 5 weeks later...

Samo da podsetim Beograđane da u petak Nikola Stevanović brani interkontinentalnu titulu u IBF verziji. To je najuspešniji i najbolji srpski bokser, pa ko može i voli boks, mogao bi da se prošeta do Hale sportova. Usput, karte bi trebalo da pojeftine duplo u odnosu na cene navedene na Eventimu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Pacquiao vs Bradley...., ode Bradley na poene. Sudije samo da pobijes, i to jos u areni, brat bratu je u najgoroj varijanti bilo 9-3 za Filipinca, moj licni utisak 10-2. Ubise i ovo malo kvalitetnog boksa...

Link to comment
Pacquiao vs Bradley...., ode Bradley na poene. Sudije samo da pobijes, i to jos u areni, brat bratu je u najgoroj varijanti bilo 9-3 za Filipinca, moj licni utisak 10-2. Ubise i ovo malo kvalitetnog boksa...
pacquaio-bradley.jpg
Link to comment
  • 3 weeks later...
vladimir - tony thompson, k.o. u 6-oj rundi.business as usual.ovaj thompson je bar kao nesto malo boksovao.
Dobar je, nije vreca govana kao vecina ostalih mada sam ipak ocekivao jos koju rundu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...