Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Koga da zovem za skidanje mačke sa drveta? Kod mene u ulici je jedna maca na drvetu još od sinoć. Pomagajte. Prilično je visoko i ne možemo sami.

Edited by Arkadija
Link to comment
Koga da zovem za skidanje mačke sa drveta? Kod mene u ulici je jedna maca na drvetu još od sinoć. Pomagajte. Prilično je visoko i ne možemo sami.
Vatrogasce. Ako su dobre volje.
Puno srece sa tim, mozda ako im je dosadno u dobrovoljnom u Zemunu ;)Moj burazer imao takvu situaciju i na kraju posle odjebavanja rekao:Dobro necete po macke sad cu ja da se popnem pa cu da se gore userem od straha pa cete morati po mene da dolazite!I dosli jbga nadrkani do jaja...
Link to comment
nadam se da poreski obveznici ne placaju takve gluposti. to placa onaj koji ih je zvao, jel' tako?
da, kao sto i primati koji urlaju na utakmicama iz svog dzepa placaju iz svog dzepa policiju koja obezbedjuje te idiotske skupove.i samo da se zahvalim na ovom doprinosu temi coveku kome svaki drugi post glasi "daj strim za tekmu", uz povremene krike kao sto je "ne igra ko kurac vec igra ko mindza". Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
da, kao sto i primati koji urlaju na utakmicama iz svog dzepa placaju iz svog dzepa policiju koja obezbedjuje te idiotske skupove.i samo da se zahvalim na ovom doprinosu temi coveku kome svaki drugi post glasi "daj strim za tekmu", uz povremene krike kao sto je "ne igra ko kurac vec igra ko mindza".
ti ljudi, koje imas hrabrosti vredjati iz sigurnosti toplog doma, su poreski obveznici.macke nisu.
Link to comment

Moja mala krznena loptica postala pravi dečak jutros! Uhvatio miša u našoj spavaćoj sobi, al smo imali problem sa njim, jer nije hteo ništa da mu uradi nego da se igra, a ovaj je pravi speedy gonzales.Ipak sve je završeno u najboljem redu, mišić izbačen, a Pino se sad ponosno šepuri po kući, dobio je da rucka omiljenu paštetu i malo mleka koje obožava, a ne dajemo mu često.wub.gif

Link to comment
Moja mala krznena loptica postala pravi dečak jutros! Uhvatio miša u našoj spavaćoj sobi, al smo imali problem sa njim, jer nije hteo ništa da mu uradi nego da se igra, a ovaj je pravi speedy gonzales.Ipak sve je završeno u najboljem redu, mišić izbačen, a Pino se sad ponosno šepuri po kući, dobio je da rucka omiljenu paštetu i malo mleka koje obožava, a ne dajemo mu često.wub.gif
Uvek se macke igraju sa lovinom pogotovu misevima...One moje dve sto su bile na pozajmici, i na placu kad uhvate poljskog misa prvo su se igrale, bacakale ga...To je genetika...
Link to comment

Ispred vrata lokalnog Maksija svako jutro nas dočekuje mačka haračlija. Skoro se omacila, stigla zima, rešila da sačekuje ispred prodavnice i kupi prilog. Za dve nedelje se ugojila 5 kila, izobličila se toliko od debljine da je zovem Čez (Bono), izmenio joj se i pogled- vidi se da samo misli na has i stalno gleda u ruke (da li joj nosiš hranu ili ne).Mislim da će dobiti neku bolest od tolike hrane, kako uopšte mačke kontrolišu apetit? Nemam iskustva, niti sam ikada preterivala u hranjenju kućnih mačaka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...