Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

uf jebote mnogo tuzno
Nemoj da te zaključamo u sobu bez prozora i ključ bacimo u bunar, a onda kroz mali otvor pustimo naše izgladnele mačke sa foruma da se druže sa tobom.
Link to comment
Nemoj da te zaključamo u sobu bez prozora i ključ bacimo u bunar, a onda kroz mali otvor pustimo naše izgladnele mačke sa foruma da se druže sa tobom.
a sto?
Link to comment

jebote nisam pametan sta da radim. oko moje zgrade se vec dva dana muva najsladji moguci mali macor (oko 4 meseca) ridje boje koji se uopste ne boji ljudi i pokazuje sklonost ka udomljavanju. kako ja vec imam 2 komada macora i 1 komad psa bojim se da bi eventualno udomljavanje bilo zesce heavy. da li ima ove nekoga ko bi hteo da ga udomi a ja cu ga pricuvati za prvo vreme?

Edited by kim_philby
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nije to zloca, brat ili sestra mu/joj je zloca. Ova je dobrica, bar tako kaze vlasnica. Kaze i da zlocu ne moze da navata za slikanje ali evo jos jedna slika dobrice.316679_2275514641251_1050247201_32441308_1771931745_n.jpg

Edited by Zli Gli
Link to comment

Moj spodoviks,počeo da zapostavlja dužnosti. :D Majka videla mišoja,kako prolazi kroz kuhinju i odlazi u špajiz. Ćale otišao u dvorište i doneo mišolovku,koja je odmah krenula da se mazi. Miš nije detektovan. :lol: Mika je star 6 godina. Ima uvek dostupne 2 vrste granula,a nema konkurenciju. Još uvek... :wicked:

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...