Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

danas sam zaradio 100 dobrokarmickih poena, spasio sam 5-6 nedelja malo macence koje je kod arene krenulo da prelazi autoput. preslo je jednu granu, krenulo preko druge tako samouvereno, uz padanje na stranu i prevrtanje naglavacke da sam morao da zaustavim auto a potom i ceo saobracaj parkiranjem preko 2 trake. dok sam to radio mace se prvo sakrilo pod kola a onda uslo u tocak sa unutrasnje strane. ipak, uspeli smo da ga izvadimo, mislim da je proces udomljavanja u toku. a sve mi ovo vratilo veru u zivot, a najvise to malo hrabro, prposno bice koje se nije uplasilo nicega. u kolima je skocilo na sediste i tih 5min dok sam ga vozio ka poslu smo bili kao najbolji drugari. nadam se da ce mu biti dobro kod novih roditelja i da ga ceka dug i uzbudljiv zivot, definitivno je rodjeno po srecnom zvezdom da je prezivelo danasnji dan.
Suuper jesi nasao nekog ko ce da ga uzme?Cenim da mu treba rucno hranjenje?
Link to comment

Kad je već krenulo sa mačkama i automobilima, siđoh jutros na parking ispred zgrade da proverim ulje, vodu i ostale sitnice na ljutoj makini.Kad tamo, međutim...post-109-13121233871946.jpg post-109-13121233767267.jpgPa ajde, probaj da ih ne voliš... :wubwubwub:

Link to comment

Koliko mačka može da izdrži sama u kući a da ne napravi veći zijan? Koliko ste najduže ostavljali svoje mace same? Kad god pomislim da donesem mačku u stan, setim se kako je mamina prijateljica ostavila svoju ljubimicu samu dan-dva i kad se vratila, zatekla pocepane zavese i polupano sve što je se moglo oboriti, a mačka gotovo poludela.

Edited by halloween
Link to comment

Tako je, sve zavisi od mačke.U principu, mogu da se ostave dan do dva , i moraju da imaju dovoljno hrane i vode. Mi nikada nismo ostavljali mačke duže od toga. Ako negde idemo svi na više od dva dana, onda se naša tetka preseljava u stan, zbog prokletinje :D

Link to comment
+1, ne verujem da taj ikad spava. A tepih iza mora da je macja radost.
ako mislite na crnu, spava ta ko top, tako ne mora da gleda kako druge macke prave sranja - ima temperament zle tetke, voli samo ljudea crnobeli macor spava ko onaj hajduk iz "Tarasa Buljbe", svi moraju da ga preskacua za drugi deo tvoje tvrdnje, +100 Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...