Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

da ne preterujete malo? ja sam mog macora ostavljao samog po 10-15 dana bez problema, samo ako ima vodu i hranujos njih ima pet, nece ni primetiti da vas nije bilo, samo im obezbedite vodu i hranu (to dobra dusa obavi za 5 minuta)
pesak je najveci problem. ne ostavljamo macke same duze od 48 sati, onda neko mora da dodje da ocisti. inace Gayya je onomad pominjao da ima nekog momka koji mu obilazi macke za naknadu, i da je jako dobar i pouzdan Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

pesak je vec malo delikatnija stvar, za neupucenemoj divljak bio na rezimu poluslobode : rupa u vratima, pa seta kako hoce, tako da pesak nije bio problem

Link to comment

Da li neko moze da mi pomogne? Macak je nesto poceo da mi shepa, a posto nisam bas iskusan po pitanju veterinara, da li neko moze da mi preporuci dobru veterinarsku ordinaciju, po mogucstvu na senjaku ili banovom brdu?Hvala vam unapred na pomoci

Link to comment

Да, Јохана.Помирили смо се тим да нам је мачор женско... после 4 мачета је мало теже правити се луд <_<. Имали смо тако и папагаја који је снео јаје. Једино мушко живинче што нам је опстало је био пас, ал' тај је саставио можда три године и онда га стигло запаљење плућа (а морао је да иде у швалерацију по оној новембарској киши).

Link to comment

evo sad sam odlučio da vas obradujem sa još dve kemine slike, ipak je to najlepša mačka na topiku. prvo jedna iz serijala "ligalajz it"img06721z.jpga evo ga ovde u epizodi "svako danas nešto jaše"img06741.jpg

Link to comment
evo sad sam odlučio da vas obradujem sa još dve kemine slike, ipak je to najlepša mačka na topiku. prvo jedna iz serijala "ligalajz it"
Pardon, pogrešno sam ga nazvala Zemo, a on u stvari Kemo! Je l mu ono u ćošku komad slanine? Uzalud pokušavaš da baciš rukavicu u lice sa "najlepšom mačkom", sačekaj da moj Žućko poraste, pa ćeš da vidiš!Pre izvesnog vremena sam bila u poseti kod dve mejn kun mačke, ženke i mužjaka. Stvarno impresivne životinje, izložbeni primerci, ali mi nešto ne pasuje njihov temperament. Nisam navikla na takve mace, mnogo su mirne i pomalo plašljive, stalno u nekom defanzivnom stavu. Sigurno da ima uticaja i to što su kastrirane i što sam im potpuni stranac, možda su i prevelike da bi izvodile akrobacije, ali opet više volim neke živahnije rase. Čini mi se da bih još koji put mogla da dođem da ih vidim, ali ne bih volela da imam takve životinje u kući.
Link to comment
Je l mu ono u ćošku komad slanine?
angry.gif ne jede kemo slaninu, hrani se zdravom i dijetalnom hranom (musaka, pasulj, ćufte u sosu...)
Link to comment

Zanimljivo da vasa macka kao i moja voli pasulj. Pored pasulja omiljene mandze su joj pilav i djuvec.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...