Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Dear fellow mackoljubiteljs,Zna li neko za nacin da se prekine/smanji/umanji macije teranje (tj. ono jaukanje kada macka hoce da se pari), a da nisu one hormonske inekcije?Ubedio clana sire familije da prestane sa tim inekcijama, jer je macka cini mi se bas od toga postala nesto umrtvljena (pre je bila zivahna sva, a posle, cvrc), ali sada macka opet arlauce i nesnosna je.Ima li neka sprava, nesto, protiv toga, kao npr. ona pistaljka za pse (koja sprecava lajanje...ili kako vec).

Link to comment
Nema pomoći.
Има:dscf17275s.jpgС лева надесно: Далтон, Ђорђе, Вања, Милица. Edited by расејан
Link to comment
Problem je Maći, koja je nedavno došla, ovo joj je nova teritorija i kad je pustimo nikad nije bez našeg nadzora a i onda izađe i sedne ispred vrata. njoj bi možda povodac dobro došao.
Uopce nema potrebe za brigu. Moja se (zajedno sa mnom) dva puta selila u potpuno nepoznate sredine. Nikakav povodac, samo ju pusti da sve istrazi i upozna novi teritorij. Macke imaju savrsenu orijentaciju i jako dobro znaju gdje im je kuca i njihov "copor" (u koji se ubrajas i ti).
Link to comment
Uopce nema potrebe za brigu. Moja se (zajedno sa mnom) dva puta selila u potpuno nepoznate sredine. Nikakav povodac, samo ju pusti da sve istrazi i upozna novi teritorij. Macke imaju savrsenu orijentaciju i jako dobro znaju gdje im je kuca i njihov "copor" (u koji se ubrajas i ti).
Uz to, sjajno pamte "drugu" teritoriju :) Oba mačora koje sam imao su letovali u vinogradu blizu Krčedina i zimovali na Zvezdari, s tim što je prvi bio krčedinski, a drugi beogradski domorodac. Čim izađu iz kola, pronjuškaju, razmisle jedno petnaestak sekundi i onda smesta klisnu u detaljan obilazak parohije.
Link to comment
tigro.jpgU Trstu opšta potraga za mačkom Tigro, koji je već 8 godina simbol centra grada, i gradski ljubimac. Već 10 dana je nestao.Raspisana je čak i nagrada. Mačak je stvarno kralj ulice. Ima i svoj profil na Facebook-u. Nadam se da će uskoro da bude pronadjen, i da je dobro.
Link to comment
ma ne, imam dete koje bas voli da se igra sa macjim govnetom. u tome je prvi problem.
:huh: a kako ga samo isceprka? Ako se igdje vani moze naici na govanca, onda su to pseca jer macke svoju nuzdu obavezno zakopaju.
Kera cemo nauciti da sve to radi u susedovom dvoristu.
Svaka cast na inventivnosti, ne bih rado bila u susjedovoj koži.
Link to comment

Zdravo živo, Zemo! Ova prva fotografija je verovatno nastala tokom igre skrivanja, dobar trik da mačka gleda u objektiv. Sad malo miiiii! Ostali smo bez majke, al' se snalazimo nekako. Dalja tetka je htela da nas usvoji, ali mi smo već prestali da sisamo i... i... niko nam ne treba. Videli smo da bi to nerado učinila, misli da bismo ugrozili ono njeno jedinče, a to je jedan skroz crni debeli ugojeni degenerik! Teško nas je uhvatiti u jednom kadru. Imamo komforan 20-tosoban stan u visokom prizemlju nekadašnjeg plasta sena. slika003e.jpgNeka teta nas je maltretirala ceo dan, uopšte ne ume da se igra, ali mi smo je trpeli jer nam je donela da jedemo. A i otišla je posle dva dana. Mada, mislimo da je se nećemo tako lako otarasiti. slika012.jpgslika015rn.jpgJa sam najviše stradao od one lude žene, terala me je da joj poziram 2 sata. To je zato što ličim na mog tatu- potpuno sam narandžast kao i on. Moj tata je najjači mačak u selu, ima jedno oko i ne prilazi ljudima bliže od puškometa. Mi ga se plašimo, može da nas pojede. Sreća što je veliki i ne može da prođe kroz hodnike koje smo napravili u stanu. slika017f.jpg

Link to comment

Da li neko zna za dobar pansion za mace, u Beogradu? Zanima me i cena smeštaja po danu, da napravim kevi cost-benefit analizu.Matorci treba da idu na more, a niko od rodbine nije zainteresovan da cuva pet maca. Moja malenkost nije uzeta u obzir, zbog dugog odsustvovanja tokom radnih dana. Dajte neki info, a Dobrila, Klara, Ciga,Meca i Debela, biće vam zahvalne :)

Link to comment

da ne preterujete malo? ja sam mog macora ostavljao samog po 10-15 dana bez problema, samo ako ima vodu i hranujos njih ima pet, nece ni primetiti da vas nije bilo, samo im obezbedite vodu i hranu (to dobra dusa obavi za 5 minuta)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...