Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Al ste me obradovali! A ja se taman ponadala, posle dve realtivno uspešne noći! :DNije ovaj muškić problem on je kod nogu i ne mrda. Debela nepogrešivo ide između dva jastuka, ne mogu od nje ni dragog da zagrlim. I još ujutru dođe skroz do glave, pa golica brkovima. Zlo!:lol:Dlake su posebna priča, al stvarno se navikneš....

Link to comment

da, mačke umeju da u milimetar tačno odrede sredokraću između ljudi u krevetu ili između dva lejzi bega i tako dalje, i takođe umeju da bez razmišljanja odrede tačku fokusa svog čoveka i nacrtaju se ispred nje tako da one budu glavne. ne daj Bože da neko posvećuje pažnju nečem drugom a ne njima.

Link to comment

Tako i meni Silvester. Šetao po kolima kad smo ga pokupili iz ordinacije, jeo čim je došao kući, pa legao da kunja. Milina.

Link to comment

Ah, ako išta može da se ispreči između para u krevetu, to je mačka :D Savršeno nalazi pogodno mesto da se ušuška onako kako joj je zgodno, a vas ljudove ko jebe. Za nas kojima treba neko vreme da zaspimo ume da bude nezgodno kada se mačka namesti na udubljenja i krivine koje ste svojim telom napravili, a vi želite da promenite položaj. Povuci jorgan - ne ide, Povuci još jednom, vidiš da povlačiš uvis mačku koja se prenula iz dremeža i zbunjeno gleda šta se to zbiva. Mada mi je najjači trip kada pri mesečini, u pola noći otvoriš oči i vidiš mačku širom otvorenih zenica kako te osmatra sa nekih 15cm razdaljine. Zabrinem se samo ako sam se te večeri tukao sa zverkom. Dovljno što me pri četkanju kasapi (kad smo već kod dlaka), fali još samo da me prikolje na spavanju. :D

Link to comment

evo jedne iz faze kad je mala bila bas mala, a velika znacajno veca (to su bili dani, nekih 8kg valjda)21cyz3s.jpg

Mada mi je najjači trip kada pri mesečini, u pola noći otvoriš oči i vidiš mačku širom otvorenih zenica kako te osmatra sa nekih 15cm razdaljine.
ih, pa meni tako pocne svaki dan :D
Link to comment

mi dosad nismo probali. velika je stara i bolesljiva pa ne bih da rizikujem, mala je s druge strane potpuno divlja i luda pa se plasim za okolinu :D nekako sam do sad imala prilike da vidim macke u setnji samo u vidu kapitalnih primeraka od kojih lako mozes pomisliti da je u pitanju pas srednje velicine.npr. vrsta poznata kao norvegian forest cat -2283726.jpg

Link to comment

Silvestre je domaćin koji po ceo dan jurca po dvorištima, našem i okolnim, pa dođe da jede, da se odmori i da spava. Al uvek se nepogrešivo vrati, nikad nije spavao van kuće. U početku me bilo strah kad ga nema nekoliko sati, ali sada ga puštam bez obaziranja. Pre ili kasnije čujem mauuuuuuuuuuuu na vratima. Problem je Maći, koja je nedavno došla, ovo joj je nova teritorija i kad je pustimo nikad nije bez našeg nadzora a i onda izađe i sedne ispred vrata. njoj bi možda povodac dobro došao.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...