Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

kako se komsijina macka moze spreciti da prelazi preko mog dvorista (auta, decijih kolica, - dopisi po potrebi)?postoji li neki device koji tera macke ili moram da kupujem kera?

Link to comment

Joj, meni i Silvester i Maći grizu ko blesavi. Ne pamtim kada sam ovo muško čeljade mazila u kontinuitetu duže od minut. Odma grize. Ženkica je malo dobroćudnija, ona kad hoće da se mazi sama dođe, al valjda videla od ove male beštije, pa i ona krenula da gricka.Inače leia...imaš princezicu.

Link to comment
kako se komsijina macka moze spreciti da prelazi preko mog dvorista (auta, decijih kolica, - dopisi po potrebi)?postoji li neki device koji tera macke ili moram da kupujem kera?
isuse.gifnapravi staklenu kupolu i postavi je oko svoje kuće. ili se preseli u stan. postoji i device koji tera mačke: popino prase. nabiješ ga sebi u dupe i pri izvlačenju ćeš tako vrištati da ćeš oterati sve mačke u krugu od tačno 55 metara.a sada dozvoli da te ispratim do vrata topica koji je namenjen ljudima kojima u životu ne bi palo na pamet da pujdaju pse na mačke zato što im prelaze preko automobila.
Link to comment
isuse.gifnapravi staklenu kupolu i postavi je oko svoje kuće. ili se preseli u stan. postoji i device koji tera mačke: popino prase. nabiješ ga sebi u dupe i pri izvlačenju ćeš tako vrištati da ćeš oterati sve mačke u krugu od tačno 55 metara.a sada dozvoli da te ispratim do vrata topica koji je namenjen ljudima kojima u životu ne bi palo na pamet da pujdaju pse na mačke zato što im prelaze preko automobila.
znaci ker. Hvala ti.
Link to comment
:lol:vaso jesi lik.al dobro, i ja kao mackoljubitelj mogu da shvatim da ima ljudi kojima macke bas i ne prijaju
postoji tanana razlika između toga da ti mačka ne prija i pujdanja psa na mačku jer ti je prešla preko haube.
Link to comment
znaci ker. Hvala ti.
onda ce ker da ti prleazi preko dvorista i auta, plus sto ce da ti zapisuje dvoriste i auto stalno. bolje kupi strasilo.osim ako je zbog deteta, onda kupi psa. :D Edited by kojot
Link to comment
postoji tanana razlika između toga da ti mačka ne prija i pujdanja psa na mačku jer ti je prešla preko haube.
vis' da covek spominje decija kolica, verovatno je alergija u pitanju
Link to comment
možda ima dete koje je alergično na mačke? ili tako neštolupam, ne znam
ma ne, imam dete koje bas voli da se igra sa macjim govnetom. u tome je prvi problem.drugi problem je to sto je vlasnik macke vrlo verovatno istog mentalnog sklopa kao i ovaj Rasha.
Link to comment
onda ce ker da ti prleazi preko dvorista i auta, plus sto ce da ti zapisuje dvoriste i auto stalno. bolje kupi strasilo.osim ako je zbog deteta, onda kupi psa. :D
Kera cemo nauciti da sve to radi u susedovom dvoristu.
Link to comment

Pre neki dan, vracam se sa gdjom kuci, sidjemo iz busa i krenemo ka toplom domu. Komsiluk pun macaka, vrlo cesto stanemo kad vidimo neku, probamo da je dozovemo, neke se cak i priblize i puste da ih pomazimo itd. Pogledamo na drugu stranu ulice, i vidimo crnu macku kako prelazi ulicu. Na nekih dva metra od nje, staje lik u crnom Audiju i pusta auto iza sebe da ga obidje i prvi predje preko mesta gde je presla macka. :lol:Shitz, maco, shitz nesreco!edit: crne macke iz komsiluka su jos uvek nepoverljive i nisu raspolozene da nam se priblize previse. Verovatno nisu navikle na ljude toliko blizu sebe.

Edited by Zabalujev
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...