Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Mi smo vakcinisani dve nedelje ili čak mesec dana pre kastracije. On je prvi put dobio vakcinu sa šest, sedam meseci. A ona sa pune dve godine. Jer su udomljeni sa ulice.

Link to comment
macori. mene brine sto ce biti vakcinisani o istom trsoku. lekar kaze da su veliki i da ne brinem te da je vakcina samo kod macica potencijalno traumaticna ali ja si ne mogu pomoci.
Ma, neće biti problema, jer bilo kakva anestezija nije kontraindikovana sa polivalentnom vakcinom. Inače, ta vakcina je vrlo bitna u prvoj, eventualno drugoj godini života. Posle, ako je mačka kućna, tj. ne ide napolje i nema neki kontakt sa mačkama od spolja, nije ni tako kritično da dobijaju svake godine.
Link to comment

evo izlaze polako iz anestezije. sve smo obavili a ja sam laksi za 110 ojra (u ovo ulazi i vakcina i za kucka).ziv sam se prestravio ali deluje da ce sve biti u redu. deco, nemojte nikada citati horor price sa neta o mackama, anesteziji i vakcinama.

Link to comment
Stvarno mi nije jasno šta si to tako strašno pročitao?Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
ma ljudi panice oko vakcinisanja macaka. ako dugo trazis nesto sto ce te uplasiti to i nadjes.edit: plus, ja sam neurotik koji se projektuje. Edited by kim_philby
Link to comment
I? Kako su junaci? Pretekoše li od vakcina?
pa sauron je odlicno. ko da ga je neko ukljucio i zatim ponovo ukljucio.gandalf je sav kenjkav i juce je bas bio slabo. slabo se mrdao, malo je jeo i cini mi se da je imao temperaturu. danas je vec bolje. nadam se da ce se do kraja nedelje potpuno zaleciti.hvala na pitanju!
Link to comment

Ma oporaviće se već za par dana. Mačori mnogo lakše podnose. Ima da budu živahni kao pre. Meni su rekli samo da pazim da piju vodu, a za hranu, sami će kad budu gladni!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...