Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Dala sam si truda i manje - vise procitala cijeli topic. Koliko prekrasnih maca na jednom mjestu!wub.gif Renne, jel' tvoja maca jos obozava vodu? (nadam se da jeste tvoja maca u pitanju, da nisam pobrkala).Ja svoju nikad nisam kupala jer mi je receno da je nepotrebno ukoliko se bas negdje totalno ne zablati posto imaju prirodan zastitni sloj koji se kupanjem unistava, a to navodno nije dobro. Kakva su vasa iskustva, kupate li redovito svoju macku?Nisam zapamtila cija je macka dva puta isla na sterilizaciju; kako je tako nesto uopce moguce?? (Mislim, da sterilizacija ne upali iz prve)

Edited by Zoe
Link to comment

Da, moja Senka obožava vodu. I dalje se kupa jako često, i vreba svaku priliku da uskoči u neku šerpu, lonac, kadu... :)gazzina olga je išla dva puta na sterilizaciju

Link to comment

Ако се неко сећа ко је био Јохан... оно маче од летос што се облизује.Па, израсла је у мрцину, и то женског рода (такве сам среће, и наш Клодовик је снео јаје :isuse:), права размажена принцеза са сибирском бундом. На основу репа делује као хибрид лисице и веверице...dscf16696_johana.jpg

Link to comment
macaaaaa.jpgStigla prinova- Ulična, oko dve godine stara. Prestrašena. Silvester frkće, uzdiše. ljut je na ceo svet, al joj ne prilazi mnogo blizu. Zajedno su jedva sat vremena, ona je pod krevetom, a ja rešila da im se ne mešam u mačje odnose, nego da ih pustim da se sami sprijatelje. Prelepa je!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...