Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Evo malo upgrade-a našeg đavola:Toalet papir obožavam....img1945ue.jpgOvo mi je omiljenop mesto za privlačenje pažnje...img1946p.jpgJoš jedan predmet obožavanja - kese!img2000ub.jpg5 min. pošto je okićena jelka...img1997n.jpg

Link to comment
Ova nasa ponekad se tako parkira, prede, umiljava se, zmirka, ekstaza, namesta se da je cesakamo na zeljenim mestima... I u jednom trenutku cap! pocne da ujeda i da se rve. Bemliga koj je to fazon.
i ova naša. svaki put kad se vratim od svojih izgledam ko da sam na kombinaciji kreka i heroina. <_<@ dranata: :lol: kako se pobogu pentra na klimu? ne vidim ništa okolo... Edited by Joshua
Link to comment
Ima neki stari tepih u ćošku, tik ispod creva. To mu dođe kao grebalica i pentralica. Trebalo odavno da ga bacimo, al nam sad žao! :lol:
Sto ti je dobar parket u gajbi. :D
Link to comment
Ima neki stari tepih u ćošku, tik ispod creva. To mu dođe kao grebalica i pentralica. Trebalo odavno da ga bacimo, al nam sad žao! :lol:
ni slučajno ne bacajte! :D
Link to comment

Mace su najsladje kada predju preko tastature dok je ukljucen VLC player koji ima sirok spektar keyboard komandi za napredna podesavanja deinterlacea, aspekata i ostalih pipavih stvari.

Link to comment

Uh, to najvolem. Kad mi izmenja kanale na tv kartici, uključi mute i record u isto vreme ili uradni nešto što ja ni u ludilu ne umem. <_<Harpere, laminat, ali hvala! :lol:

Link to comment
Mace su najsladje kada predju preko tastature dok je ukljucen VLC player koji ima sirok spektar keyboard komandi za napredna podesavanja deinterlacea, aspekata i ostalih pipavih stvari.
... true. Meni jednom zamalo ubila projekat sa osmehom na macijim usnama
Link to comment

imamo situaciju2 mace zive trenutno same u stanu na banovom brduvlasnica nije ovde ali je rada da izda stan za malo para samo da se neko pobrine o macama.stan je dvosoban, cena bi bila 120E plus troskovimace su jedna slatka mala sijamka i jedan ridji macorcicpa ako nekoga zanima neka pise na PMne znam sta od namestaja ima tamo, nema puno mislim ali kuhinja i jos ponesto sigurno ima

Link to comment

cak sto vise ponuda je netocna, docim je u realnosti jos bolja.znaci nema kirije, stanuje se za troskove odrzavanja stana, brigu o 2 mace sa hranjenjem pristojnim (whiskas, royal canine). macor pije samo prolom vodu.pomenutih 120e je bila procena troskova stanovanja.macor ume da se upiski kada mu nesto nije po volji ali to ne radi sa finim svetom, docim je sijamka srce malo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pozdrav,imamo macku Floru staru 5 meseci i posle posete veterinaru nam je prosledjena informacijada se Flora nalazi u "stanju" hormonske zrelosti, tj. kratko pred teranjem.Posto trenutno nismo u stanju da zbrinemo moguce macice, pitali smo veterinara koje opcije bez sterilizacije postoje.Receno mi je da postoje injekcije, koje ocigledno hemijskim putem"potiskuju" nagon teranja,i da se daje u sledecim vremenskim razmacima:1 pa druga posle 3 meseca, pa posle 4 meseca pa onda svakih 5 meseci.Macka je sposobna nakon godina te vrste "terapije" da dobije macice.Da li neko ima iskustvo s tom vrstom "terapije"? Ako da, pozitivno-negativno?Hvala unapred!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...