Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

:Devo i mog križanca činčile i plišanog medveda (sa sve trećim kapkom)
divan je. wub.gifsamo mu je ovde izraz lica takav da pomislim da je dobro što ne zna da govori. shermane, jesi li ti to pokušao da farbaš činčilu ili mu je krenula žutica? ohmy.gif
Link to comment
:o a u covece koja zver!vidim ja da moj Dzun mora jos mnogo da vezba opasnost
shermane, jesi li ti to pokušao da farbaš činčilu ili mu je krenula žutica? ohmy.gif
pokusao sam da od njega napravim zlatnu kraljevsku cincilu ali se nije primilo...to mu je inace belo, ali valjda od blica ispade zuto
Link to comment

ma, da- totalni je krvolok. ova fotka još bolje dočarava tu 1 njenu agresivnu notu^_^untitled-2.jpg?t=1294338253žao mi je što ne mogu da vam postavim live feed- trenutno po kući ordinira usisivač. predator sa slike se razbežao u više smerova simultano.inače, ženka je u pitanju (nije križanac, nego križanka, my bad). kod nas je već 10 godina i odgovorno tvrdim da bi suočena sa činčilom dobila srčku od straha u roku od odmah. ^_^

Link to comment
:Devo i mog križanca činčile i plišanog medveda (sa sve trećim kapkom)Picture030.jpg?t=1294335855
Sa tim kratkim prćastim nosićem, utonulim u buckasto lice, tankim usnama i prorezima od očiju- ista Nata Mesarović!
Link to comment
to mu je inace belo, ali valjda od blica ispade zuto
dobro je. već sam tražila broj društva za zaštitu životinja.
grozni ste bre! sve sve, ali nata mesarović... :lol:
stvarno nata! ohmy.giflaugh.gifbravo, halloween!joshua, to što predatorka beži na sve strane je normalno za mačju vrstu. nikako im ne ide suživot s kućnim aparatima bučnih motora. mada, teško mi je da zamislim dotičnu natu kako trči, ali, ajde, verovaću ti na reč.jesi li je upoznala s onim fakultetski obrazovanim macanom iz trsta? to bi bio par! ako se desi i uspe, stavi me prvu na listu čekanja za mače. smile.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...