Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

A šta mi iz provincije Nova Sada?(ja kupio neku grebalicu što je kao štangla na postolju (i na štangli neka loptica kao za igranje), isto razbucana posle 10ak dana. Sad samo kotrlja celu zajebanciju unaokolo :(

Edited by Buck Naked
Link to comment

ne znam, ne prelazi mi se reka po ovom kijametu. ali ne bi trebalo da je mnogo, pre dve godine sam kod nekog privatnika platila oko desetak eura. pritom, traje jos uvek, nego ide srecna nova godina :)

Link to comment

Pa to, red je da se i najnoviji mužjak u familiji nagradi nekim poklončićem ispod jelke! :DE, da . Kad smo kod jelke. Jel planirate da je kitite uopšte i kako se mačke slažu sa istom? Mi smo u fazi kad tek treba da je kupimo, naravno i ukrase, ali se nekako plašim da mi sleduju samo oni kineski nelomljivi, je će ovo čudo da se zatrči u iste.

Edited by dranata
Link to comment
ma da, a videces dve najbolje fore, kad se kao zavuku ovde ispod da vrebaju i onda onim africka divokoza poskokom na sve cetiri skoce na ovo za grebanje.ovo je jedina grebalica koja je imala efekta, sve ostale, maksimum tri dana interesovanja, cak i ona sa kao kucicom za sakrivanje.
:wub: :wub: Koliko je samo ovo i slatko i smešno u isto vreme!
Link to comment
  • 2 weeks later...

Okitili jelku! Svi smo mi po malo Sajmon. :lol:Isto, kao na crtanom filmu. Štekuje se ispod nje, pentra se na prve grane, do sada je stradalo 5,6 ukrasa, kupili smo dopunu, pa kačimo. Al je sladaaaak, nenormalno! :wub:

Link to comment

Moja kulira jelku i kućne ukrase potpuno, samo ih je inicijalno onjušila i sad je standardno blasé kao i prema svemu drugom. (Osim prema okvirima vrata, o njih obožava da se mazi više nego o ljudske noge.)2010-12-29-Puppies-and-Kitties-with-Slingshots.jpg

Link to comment

Jelka 15 dana kasnije izgleda jadno. Donje grane su potpuno bez ukrasa, sve jadne. Ovaj idiot i grize grane. Ukrasi su mu sada interesantni samo kad nećemo da se igramo sa njim ujutru, pa on iz pakosti ode da tera kugle, kao da zna da je nam je to strašno iritantno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...