Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

i trcao je isto za lopticom od papira i donosi, dok je bio mladji, sad ako i potrci...
Mačići u dvorištu imaju igraonicu koja se nasleđuje- kanap za džakove grubo namotan na klupko, kraj ostavljen da može da se zaveže na granu tako da visi i onda zanjišem, a mačići skaču, vešaju se o to kao ludi, kandžicama izvlače niti i kolju klupko.Kad porastu, gledaju me uvređeno ukoliko pokušam da ih namamim tim jeftinim trikovima da se pale ili u najboljem slučaju igraju se maksimalno 2 minuta da me “ispoštuju”.
Link to comment
A rendzeri Nevade sa Kitom na celu.
Хм... на целу (шта?), на челу или на ћелу?У сваком случају, тенковска анатомија.
Link to comment
ne volim macke <_<
Ali zašto? :( Probaj da ih makar malo zavoliš. Mačke su, uz devojke, :wub: bića koja de fakto poboljšavaju našu svakodnevicu. I ma koliko bila potištena, dovoljno je da baciš samo 1 lekovit pogled na neku mačku kako (recimo) kunja sklupčana u travi, pa da se osetiš dobro. Edited by Willow
Link to comment
a još gori je povodac ( to jesam videla uživo i strašno izgleda).
Da nije toga moja mačka nikada ne bi izašla napolje, jer bi je ili pregazio auto ili rastrgao čopor pasa lutalica. Ovako joj lepo stavim povodac, siti se našetamo, ona pase svežu travicu i svi srećni i zadovoljni. Čim joj stavili povodac odmah se navikla na njega.
Link to comment
Da nije toga moja mačka nikada ne bi izašla napolje, jer bi je ili pregazio auto ili rastrgao čopor pasa lutalica. Ovako joj lepo stavim povodac, siti se našetamo, ona pase svežu travicu i svi srećni i zadovoljni. Čim joj stavili povodac odmah se navikla na njega.
Ako je to jedino rešenje, onda OK. Nemam potpun uvid u takvu situaciju, moje mačke nisu u stanu, već u dvorištu kuće na selu, nemaju problem sa prostorom. Edited by halloween
Link to comment
Ako je to jedino rešenje, onda OK. Nemam potpun uvid u takvu situaciju, moje mačke nisu u stanu, već u dvorištu kuće su na selu, nemaju problem sa prostorom.
U gradu se mačke jednostavno ne trebaju puštati napolje, suviše su glupe da izbegnu automobile, a i pasa ima suviše.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...