Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Konačno uzeo taj silikonski, silikatski, silicijumski jebem li ga posip od Trixieja. 800 dindži, al kaže da traje mesec dana. Za sada - vrlo zadovoljan! Najbolje od svega je što je Teodor (mačor) odmah prokljuvio šta je posredi, poobavljao i Number One i Number Two neproblematično. Malo mi je čudno i ružnjikavo jer je bele boje, pa po uriniranju ostaje žuto, ali mislim da je svejedno dobra, tj. bolja stvar.
Stvarno traje mesec dana? To se onda hiper-mega isplati, nama ovaj "upijajući", što košta od 260 do 300 dindži jedva izgura nedelju dana, s obzirom da mačor ždere i sere više od mene. Aj javljaj utiske..@mammy two shoes & dranata: :wub: :wub:
Link to comment
Stvarno traje mesec dana? To se onda hiper-mega isplati, nama ovaj "upijajući", što košta od 260 do 300 dindži jedva izgura nedelju dana, s obzirom da mačor ždere i sere više od mene. Aj javljaj utiske..@mammy two shoes & dranata: :wub: :wub:
Pa evo, traje peti dan, i ne bazdi. Samo progresivno žuti. A samo pola kese sam ispraznio. Dakle, ako izdrži 15 dana bez promene, ovo je jako dobro.
Link to comment

Otprilike toliko i izdrži. Meni ova kesa od 3,8 litrara, koju sipam odjednom u toy-toy, kako ga zovemo, traje tačno dve nedelje. Oko 14. dana se usmrdi, posip bude ceo žut i vodenkast i Silvester odbija da uđe. E, to treba sprečiti! :DDakle, čim krene da se gnjeckavi, bacati i stavljati novi. Dakle, 14 dana.

Edited by dranata
Link to comment
Stvarno traje mesec dana? To se onda hiper-mega isplati, nama ovaj "upijajući", što košta od 260 do 300 dindži jedva izgura nedelju dana, s obzirom da mačor ždere i sere više od mene. Aj javljaj utiske..@mammy two shoes & dranata: :wub: :wub:
1e68e2e3-a353-48b3-871e-a853a75a6c05.jpgKesa od 5 litara treba da traje minimum 2 nedelje, ako se brze trosi znaci da macak mnogo piski sto znaci da ima problem sa bubrezima!
Link to comment
ne volim macke <_<
Ne vole ni one tebe, tako da je to OK. Ali ne vole ni nas koji ih volimo. Što je isto valjda OK. When one ceases to be loving, he has never been loving, itede. 2dcco0p.pngMačke su Kjerkegor.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...