Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Neee, što su mu okačili zvonce, a baš je sladaak? Meni žao kad to vidim ( do sada samo na filmu i fotografijama, uživo nisam). Ponižavajuće, mačka postane trapava, izgubi elegantan hod i svesna je da je nenormalna sa tim čudom oko vrata. Nije mačka majmun, pa da joj se smeješ u časovima dokolice, a još gori je povodac ( to jesam videla uživo i strašno izgleda).

Link to comment

Nemoj da se frkaš od povoca. Ako mačka prihvati povodac (što je jako retko), to je zato što je skontala da će žrtvovati malo telesne slobode, ali će moći da ide napolje, što je bez povoca u gradskim uslovima nemoguće. Uvek imaj u vidu da se mačke ne mogu dresirati niti im se nešto može nametnuti.

Link to comment

uuu kad bi izveo moju olgu na povocu medj vracarska govna, u roku od odmah bi zaklala sve sto bi joj se naslo na putu - od bishona do frenchija. cjenim da bi nas komunalna murija strpala u CZ, odvojene samice.btw ako hocete pravu i iskrenu FB prijateljicu...:http://www.facebook.com/profile.php?id=100001789443704&v=wall

Link to comment

Јохан синоћ ушао у подрум кроз прозор и успео да обори летву која држи прозор да се не затвори. Да се није снашао, чули бисмо га тек данас, а дотле би полудео у оном мраку - тамо се само повремено пале тињалице на бојлеру од грејања, иначе је мрак.А како се снашао - успео је да се провуче кроз тунел којим цеви од грејања улазе у кућу, и онда се промигољио кроз отвор у поду поред цеви, и ето њега. Ја сам мислио да смо тунел затворили, ал' је он успео да уложи вето на то :).

Link to comment

Što bi poludeo, ja redovno zatvaram mačke u orman, prišunjaju se dok vadim jaknu i uopšte ne vidim kada uđu. Posle otvorim i vidim spavaju na džemperu. Mačke su valjda jedina živa bića koja vole kada ih zatvaraš u tamu.

Link to comment
Što bi poludeo, ja redovno zatvaram mačke u orman, prišunjaju se dok vadim jaknu i uopšte ne vidim kada uđu. Posle otvorim i vidim spavaju na džemperu. Mačke su valjda jedina živa bića koja vole kada ih zatvaraš u tamu.
Али у подруму нема ништа за јело...
Link to comment
cicacica1.jpg
ova cica je uginula par meseci posle ovog posta, ali nisam hteo da prijavljujem, bilo mi mnogo zao, a i bilo je moje krivice jer nisam na vreme reagovao.... ali je pre neki dan stigao ON:picture016a.jpgpicture018a.jpglose su fotke, lepsi je sto puta u prirodi. tek prestao da sisa, jede sve zivo, zivi punim plucima... kad nabavim bolji aparat, bice i boljih fotki.PS. kako ga je samo opicilo crno po nosu, prava grobarcina!PSII: jos nema ime. uvazavam predloge.
Link to comment
ova cica je uginula par meseci posle ovog posta
I moj narandžasti mačak Mita je otišao u večna lovišta još letos. Od septembra od tri mačke imamo 6 mačića (3;2;1), nisam ih još videla, valjda će još biti na okupu kad odem da ih vidim. Da nije našeg rasadnika amačaka, miševi bi pojeli komšiluk.
lepsi je sto puta u prirodi
Baš je lep!
Link to comment
Kakav ti to podrum ako ni misha nemas...
Несташица. Миша је појео прексиноћ, А има још две-три мачке што навраћају, конкуренција, а мишеви слабо навраћају.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...