Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Moje macke u toku noci otvorile veliko pakovanje vate. Kuca izgleda kao da je pao sneg, vate ima apsolutno svuda, i po policama. Jedna kolicina vate zavrsila je tako sto je neka maca rasprostrla vatu ispod stolice za ljuljanje (gde inace vole da leze, pa se niko ne usudjuje da sedne na stolicu da ne bi precvikao rep macki) i napravila sebi udoban krevetac.Da, vata je i po mackama, moracu sve da ih cetkam.
:wub:Inače, mali zvrndov dobio onaj zatvoreni wc. Ja ga odvela, pokazala kako se dižu vratanca, i posle toga, sam ulazi i izlazi bez problema. Odmah je naučio. Al, svaki put kad izađe, sa sobom izbaci određenu količinu. Nije to mnogo, par zrna, nego je muka što se ne vidi i samo krcka pod nogama.
Link to comment
:wub:Inače, mali zvrndov dobio onaj zatvoreni wc. Ja ga odvela, pokazala kako se dižu vratanca, i posle toga, sam ulazi i izlazi bez problema. Odmah je naučio. Al, svaki put kad izađe, sa sobom izbaci određenu količinu. Nije to mnogo, par zrna, nego je muka što se ne vidi i samo krcka pod nogama.
pomiri se sa time, tu nema resenja. bitno je da ti ispred kupatila bude nesto cupavo sto ce zaustavljati zrnca da se ne sire po celoj kuci. jos jedan podvig macaka: unisten sundjer za Grado SR-60 slusalice. steta: 10 evra. Edited by vasudeva418
Link to comment

Ja bih im to sve odbio od prve plate. Sunce im njino... Zbog takvog ponašanja ovde skoro nijedan vlasnik stana/kuće ne prihvata stanare s mačkama (ni psima). Što je u stvari otprilike i najbolji razlog da se bude svoj na svome.

Link to comment

Ček, ja imam Friskies pesak, što su praktično kamenčići (900 dinara ta kesa, jebem ga), a razmišljam da pređem na silikonski. Znam da sam prvo imao taj neki baš pesak pesak (Natusan?) i to se redovno pretvaralo u blato i kaljugu, užas. Sad hoću na sledeći nivo, silikonsku dolinu, pa pitam - treba li neko turbo navikavanje?

Edited by Buck Naked
Link to comment
Ček, ja imam Friskies pesak, što su praktično kamenčići (900 dinara ta kesa, jebem ga), a razmišljam da pređem na silikonski. Znam da sam prvo imao taj neki baš pesak pesak (Natusan?) i to se redovno pretvaralo u blato i kaljugu, užas. Sad hoću na sledeći nivo, silikonsku dolinu, pa pitam - treba li neko turbo navikavanje?
Nema tu sta. Stavis silikonski pesak pa nek se macka navikava, nece joj nista faliti.Natusan je zlocin. Ma sve je zlocin osim silikona. Edited by vasudeva418
Link to comment
Nema tu sta. Stavis silikonski pesak pa nek se macka navikava, nece joj nista faliti.Natusan je zlocin. Ma sve je zlocin osim silikona.
Последњи пут: силиката.
Link to comment
Последњи пут: силиката.
Hail.gifdobro. evo obecavam da vise nikada, ni na forumu ni na RL, necu reci "silikonski pesak" nego "silikatni pesak" ili "silikatni posip". jel sam ti ulepso popodne na Begeju? Edited by vasudeva418
Link to comment
Hail.gifdobro. evo obecavam da vise nikada, ni na forumu ni na RL, necu reci "silikonski pesak" nego "silikatni pesak" ili "silikatni posip". jel sam ti ulepso popodne na Begeju?
Мани ме са Бегејом, целе прошле недеље, онако лепе, пуна ми кућа мајстора, нисам мрднуо никуд. А сад, јебига, новембар... који је и ваљало улепшати, благодарим.
a cek, jel to vazi i za sise ili samo za pesak?
Па, како сте били кренули, још би испало да их ови пластичари пумпају кесицама песка...
Link to comment
Nema tu sta. Stavis silikonski pesak pa nek se macka navikava, nece joj nista faliti.Natusan je zlocin. Ma sve je zlocin osim silikona.
Ovo moje magare se naviklo iz prve. Kao da nije ni bilo promene.
Link to comment

Opet problem! <_<Silvestreu došlo vreme za kastraciju. Zakazali smo za subotu u 9 ujutru. Veterinar sa Veterinarskog faksa, gde ćemo da ga vodimo na kastraciju, kaže da možemo da mu dajemo vodu i hranu dan ranije, jedino ne sme da jede noć pre operacije. E, sad. Od mnogih čula da je praksa da se ništa ne jede 24 sata pre operacije. Kakva su vaša iskustva. Nisu nam dali nikakva druga uputstva, šta da radimo, pa je svaki savet koristan.

Link to comment
Opet problem! <_<Silvestreu došlo vreme za kastraciju. Zakazali smo za subotu u 9 ujutru. Veterinar sa Veterinarskog faksa, gde ćemo da ga vodimo na kastraciju, kaže da možemo da mu dajemo vodu i hranu dan ranije, jedino ne sme da jede noć pre operacije. E, sad. Od mnogih čula da je praksa da se ništa ne jede 24 sata pre operacije. Kakva su vaša iskustva. Nisu nam dali nikakva druga uputstva, šta da radimo, pa je svaki savet koristan.
Moje iskustvo, od pre 2 meseca. Uzeo macora sa ulice, mislili smo da ima 4 meseca. Kad ne lezi vraze, posle mesec dana sav se nekako usilji, oci mu se zapale ko Balrogu, i mi shvatimo: nasa zenkica je u teranju, i "aktivirala" je i macka malo prerano. Ostavih sve, pozovem veterinara, mogu li da zakazem operaciju za danas? Zvao sam u 10 ujutru, veterinarka mi rekla da dodjem posle 5. Koliko posta je potrebno, pitam. Kaze: Prestanite da mu dajete hranu i vodu odmah sada. Tako smo i uradili, operisan je u pet, i usput saznadoh da nije u pitanju mace nego seksualno aktivan muzjak od 7.5 meseci koji je samo bio krzljav od gladi. U pola sedam je vec posrtao po kuci, pokusavao da onako jadan i mamuran od anestezije kresne zenku (kastracija ne suzbija seksualni nagon bas prvog dana, cak ne ni prvog meseca...). Sedam sati posta u ovom slucaju bilo je i indikovano i sasvim dovoljno. Sve preko je mashala, ali mi se cini da se tu ne mora biti bas mnogo striktan.Jel ti veterinar Vlada Magas? Ako je on, macak je u najboljim rukama u gradu. Edited by vasudeva418
Link to comment

Neam pojma kako se zove veterinar. :( Dragi zvao da zakaže, al sad si me ohrabrio! Ovaj je juče pokušao da siluje plišanu životinju. To je prvi put da sam od njega tako nešto videla za ovih tri meseca koliko je kod nas.

Link to comment

Silvestre je operisan. Kastracija uspešno izvršena, primio dva antibiotika, juče je bio kao drogiran, teturao ceo dan, danas je već normalan. Juče neke dve mačke u dvorištu skičale, tukle se, haos pravile, ovaj mali samo iskulirao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...